Ndahet nga jeta në moshën 25-vjeçare modelja dhe reperja e njohur

09/04/2020 - 12:40

Reperja dhe modelja e njohur Chynna Rogers është ndarë nga jeta në moshën 25-vjeçare. Lajmi për vdekjen e Chynna-s u konfirmua nga menaxheri i saj John Miller.

“Me keqardhje konfirmoj se Chynna ndërroi jetë. Do na mungojë shumë,”– tha ai për Billboard.

U prehsh në paqe Chynna. Jemi zemërthyer. Mirupafshim ëngjëll,”– tha ekipi i saj i menaxhimit, True Panther në një deklaratë.

Shkaku i vdekjes nuk është zbuluar ende.

Rogers filloi punën si modele në moshën 14-vjeçare duke firmosur kontratë me Ford Models.

Menjëherë pas kësaj, ajo u bë shoqe me themeluesin e A$AP Mob, A$AP Yams. Ishte i ndjeri Yams që i dha Rogers besimin për të karrierën në muzikë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Më 26 janar legjenda e basketbollit Kobe Bryant ndërroi jetë në një aksident tragjik së bashku me vajzën e tij dhe 6 persona të tjerë.

Një efektiv policia është ndjerë keq dhe ka pësuar një gjendje të fikëti, teksa ishte në krye të detyrës.

Prej disa kohesh, perflitet se Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të ndahen.Shkak i kesaj jane spekulimet se Meghan detyroi H

Të rinj e të moshuar kanë harruar kohën e pandëmisë dhe kanë shkuar të shijojnë rrezet e dielit në bregdetin e Golemit.

Saturni, aligatori personal i liderit nazist Adolf Hitler, i famshëm në kohën e luftës me mijëra vizitorë të kopshtit zoologjik të Berlin

Përqafoi të dashurën, ndërsa ishin duke ecur në rrugën ”Strada Nuova”, në qendër të qytetit të Pavias, dhe për këtë gjest u gjobit nga po

Një fëmijë 1-vjeçar është kthyer në një personazh shumë të dashur në mediat sociale.

“Minjtë po bëhen gjithnjë e më agresivë në kërkimin e tyre për ushqim pasi restorantet në të gjithë SHBA-në janë ende të mbyllura për të

Pasi 164 minatorë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, miniera më e thellë e arit në botë, Mponeng, në Afrikën e Jugut, ka pezulluar p