Në kërkim nga policia, vajzat i ofrojnë strehim “kriminelit” simpatik

12/01/2021 - 22:14

Autoritetet në Viktoria të Australisë kanë publikuar foton e një personi në kërkim për të kërkuar ndihmën e qytetarëve në kapjen e tij.

I riu Jess Mabilia, 28 vjeç, është në kërkim për shkelje të urdhrave të gjykatës.

Por pamja e tij duket se ka tërhequr më shumë vëmendjen sesa përpjekja për ta arrestuar.

Shumë vajza kanë komentuar përbri fotos. Një prej tyre i bënte ofertë që “të fshihej në shtëpinë e saj”.

Një tjetër thoshte se shpresonte ta gjente para se ta kapnin autoritetet. Ndërsa një tjetër e krahasoi Mabiliasin me këngëtarin e famshëm John Meyer.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pasuria e kombinuar e dhjetë burrave u rrit gjatë pandemisë së coronavirusit me 445.6 miliardë euro (540 miliardë dollarë), ka gjetur Oxf

Kryetari i Partisë Agraro – Ambientaliste Agron Duka ka humbur një mik të shtrenjtë.

Ushqimi më i kërkuar në botë në “Google” është pica.

Një grua 57-vjeçare luajti një lotari duke ndjekur numrat që burri i ka ëndërruar rreth 20 vjet më parë.

Klitoni dhe Hairi janë bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare për të zgjidhur një çështje që i mundon për rreth 7

Megjithëse mot i keq me fortunal, kushtet atmosferike nuk i pengojnë aspak amatorët e sërfit të gjejnë mundësinë të kënaqin shijet e tyre

Nëse mbretëresha Elizabeth është ende në izolim paraprak në kalanë Windsor, së bashku me bashkëshortin Philip, u takoi Kate Middleton dhe

Gazetari dhe moderatori Eno Popi i ka rezultuar pozitiv ndaj Covid-19. Bëhet me dijë se gazetari është në karantinuar në shtëpinë e tij.

Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka marrë sërish vëmendjen e të gjithëve.

Një 74 vjeçar i infektuar me COVID-19 nga Britania e Madhe është shëruar pas 306 ditësh qëndrim në spital.