Në pritje të fëmijës së parë, Olta Gixhari shfaqet me rroba banje

01/07/2020 - 22:31

Aktorja Olta Gixhari është duke shijuar pushimet në plazhet spanjolle , ndërsa është në pritje të një fëmije.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto ku tashmë shihet me barkun e rrumbullakosur, që lë të kuptojë se ardhja në jetë e fëmijës është shumë pranë.

E megjithatë Olta nuk ka hequr dorë nga kënaqësia e detit në këto ditë të nxehta , ndërsa postimin e saj e shoqëron me fjalët : ne dhe deti, shkruar në spanjisht.

Prej më shumë se një viti Olta Gixhari është vendosur në Spanjë aty ku jeton edhe partneri i saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Lucky Kelsall, 37 vjeçe, i bëri një premtim burrit të saj që ishte në prag të vdekjes, se me të do të bënte një djalë.

Sipas astrologjisë, këto shenja të horoskopit mund të kenë shoqëri të gjata dhe të jenë besnikë në raportin me njëri-tjetrin, keshtu qe k

Vetëm pak kohë më parë, moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit, Donald Veshaj vendosën të bënin publike lidhjen e tyre të dashurisë

Dwayne “The Rock” Johnson u emërua aktori më i paguar, për të dytin vit me radhë, shkruan revista Forbes.

Rita Ora ka qenë kryefjalë e statuseve në Twitter për ditë me radhë, pasi 29 vjeçarja është akuzuar për “përvetësim kulturor” dhe “blackf

Fotoja familjare për 70-vjetorin e Princit të Uellsit me familjen e tij ka qenë një makth i vërtetë.

Këngëtari me famë botërore Ed Sheeran na la të kuptojmë se së shpejti, ai dhe bashkëshortja e tij, Cherry Seaborn, do të bëhen prindër pë

Manjati i teknologjisë John McAfee, është arrestuar nga policia norvegjeze pasi në vend të maskës anti-Covid kishte vendosur mbathje femr

Albert Ndreu, shqiptari që jeton në Sheffield të Britanisë së Madhe, i vendosi zjarrin banesës së tij, teksa po mundohej që t'i propozont

Sipas astrologjisë, meshkujt që i përkasin shenjës së Demit, dinë të duan një person përgjatë gjithë jetës.