"Nëna e dragonjve", përgjithmonë e lidhur me 'bijtë' e saj (FOTO)

20/09/2018 - 22:32

   “Game of Thrones” fitoi çmimin Emmy në kategorinë e më të mirit për seritë dramë, për të tretën herë.

Pas fitores se ditës së hënë, aktorja Emilia Clarke vendosi të festojë në mënyrë unike.

Clarke, e cila luan rolin e Daenerys Targaryen, "Khaleesi"  dhe “Nëna e dradonjve” në serialin e famshëm, shënoi këtë fitore me një tatuazh.

31 vjeçarja ka ndarë me fansat e saj një foto ku shihen tre dragonj të vegjël duke fluturuar, të bëra tatu në dorën e saj.

“U sigurova që nëna kurrë të mos i harrojë të vegjlit e saj”, është mbishkrimi i fotos nga 'nëna e dragojve', siç njihet ajo në serialin e famshëm.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një video intime midis Nicole Scherzinger dhe Luis Hamilton është hakuar dhe shpërndarë gjerësisht në internet.

Duket se ende nuk janë shuar tensionet mes kunatave mbretërore angleze Kate Middleton dhe Meghan Markle, aq sa bashkëshortët e tyre respe

E ka pritur gjithë shpresë kthimin e tij në shtëpi, duke qendruar pranë hyrjes kryesore gjatë gjithë kohës që zhvilloheshin kërkimet në k

Aktori Florjan Binaj ka treguar historinë e propozimit që i bëri bashkëshortes së tij Sadina 15 vite më parë, në një rrëfim tepër të veça

Ornela dhe Arbri ishin çifti i parë që hapi episodin e kësaj të diele në “Lufta e Nuseve 5”, në Tv Klan.

Në mediat sportive të vendit është dhënë lajmi se kapitenja e ekipit kombëtar të volejbollit të femrave, Erblina Bici ka thënë "PO" pas p

Presidenti i Steauas së Bukureshtit, Xhixhi Bekali nëpërmjet një rrëfimi të publikuar së fundmi nga “Striripesurse” ka folur për të kalua

Një grua në SHBA, njoftoi policinë e Athens-Clarke, Atlanta se grabitësit i kishin vjedhur makinën bashkë me foshnjen 11 muajshe brenda.

Kim Kardashian e ka ekzagjeruar me vjeshjen e saj të fundit.

Çdo shenjë zodiakale ka veçantitë që e përfaqësojnë, sikurse edhe anët e tyre të errëta.