Nëna shtanget nga ajo që zbulon kur hap pelenën e djalit

Postuar: 20/02/2018 - 10:36

Një nënë u trondit kur po ndërronte pelenën e djalit të saj, pasi zbuloi se ai ishte bërë synet.

Sipas “BBC”-së, gruaja nga Notttingham, Britani, tha se kishte hapur pelenën e të birit dhe e kishte gjetur të mbuluar në gjak. “Hapa pelenën dhe e gjeta veten duke u larguar nga dhoma sepse u ndjeva histerike”, tha nëna, e cila nuk dëshiroi që ta bënte publik emrin.

Prej katër vitesh, nëna ka nisur një betejë në mënyrë që autoritetet të veprojnë për këtë ngjarje.

Djali u bë synet në korrik të 2013-s kur ishte 3 muajsh dhe po qëndronte me gjyshërit e tij, të cilët janë myslimanë.

Pas hetimeve, autoritetet vlerësuan se nuk ishte një çështje kriminale dhe rasti u referua në Këshillin e Përgjithshëm Mjekësor.

Por nëna nuk u ndal; përmes një avokateje arriti që ta rihapte çështjen që çoi në arrestimin e tre personave: doktorit dhe dy gjyshërve nga babai i djalit. Pas arrestimit, të tre këta persona janë lënë në liri të kushtëzuar, deri në përfundim të hetimeve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Fenomeni natyror “bombë uji”, i cili nënkupton një sasi mjaft të madhe reshjesh të përqendruara në të njëjtin vend dhe në një kohë shu

   Një fjalë popullore thotë, kur të vijnë të këqijat hapi derën… I tillë mund të quhet edhe ky incident i ndodhur në Indonezi, ku arkivo

   Policia në Pejë është duke e hetuar vjedhjen e një shtëpie në Zahaq, derisa pronari Xhevdet Kelmendi ishte në pushim me familje.

   Botërori “Rusi 2018” ka disa ditë që ka nisur dhe po mban të mbërthyer pas ekranit tifozë nga e gjithë bota.

   Olti Curri njohet si një prej opinionistëve që i thotë gjërat hapur dhe pa dorashka. 

   Prej disa ditësh ka nisur kompeticioni më i madh i futbollit, por ndryshe nga shumica e ndeshjeve, Kupa e Botës nis që në orën 3 të pa

   Aktorja shqiptare ka realizuar disa foto sensuale dhe njëkohësisht shumë të guximshme.

Një kopsht zoologjik në Beijing tregon përkujdesje të vazhdueshme për një organgutang duke përdorur masazh tradicional kinez.

Meksika arriti një fitore madhështore duke mposhtur kampionët e botës në fuqi, Gjermaninë, me rezultatin 1-0 falë golit të Lozanos në min

Gratë që zgjohen herët pasi të rriten, kanë më pak gjasa të zhvillojnë depresionin se sa ato që e duan të qëndrojnë në shtrat thotë një h