Nënë që 13 vjeçe, adoleshentja merr vajzën në festën e shkollës për të mbyllur gojën shokëve!

20/07/2018 - 17:19

Kayleigh Danielle nga Stanley mbeti shtatzënë në moshën 13-vjeçare dhe të gjithë i thanë se nuk do përfundonte studimet pasi duhet të kujdesej për foshnjen.

Sot është 16 vjeçe dhe vendosi ti tregojë shokëve të klasës se e kishin gabim. Ajo përfundoi shkollën me sukses dhe u kujdes në mënyrë të përkryer për vajzën, të cilën e mori me vete në festën e fundvitit. Të dyja pozuan si së bashku, teksa i jepnin përfaqime dhe puthje njëra-tjetrës.

Kayleigh, e cila jeton me prindërit e saj tha: "Doja ta merrja Harley në festën time dhe u veshëm në një mënyrë që ajo të dukej si princeshë. Shpresoj të rritet duke kuptuar se e meriton më të mirën dhe nuk duhet të pengohet nga askush që nuk do ta shohë të lumtur. Ajo duhet të rritet me dashuri dhe kujdes. Doja ti tregoja të gjithëve që menduan se nuk mund të përfundoja shkollën se ida dola. Jam duke festuar suksesin tim me vajzën."

Ajo mbajti sekret shatzaninë e saj për 6 muaj pasi ishte e frikësuar nga reagimi i prindërve. Fatmirësisht ata e mbështetën dhe përgatitën një dhomë për mbesën e tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Reperi i njohur shqiptar ka kontribuar me shtatë këngë në filmin ‘Albanian Gangster’.

Për shumicën e njerëzve në mbarë botën, autobusët, taksitë, trenat dhe makinat janë mjeti i zakonshëm i transportit.

Pensionistja Jeannie Rice ka thyer rekord botëror në Maratonën e Bostonit pasi mbaroi garën për rreth 3 orë e gjysmë.

Ekspertët kanë paralajmëruar banorët e Sidnejit se shumë shpejt do të përballen me një cunami që është përshkruar "ekstremisht i rreziksh

Birra është mbreti i pijeve alkoolike pasi është më e preferuara dhe e përdorura nga njerëzit.

Specialistët e destinacioneve turistike dhe të aventurave të ndryshme në udhëtime nëpër të gjithë botën kanë publikuar edhe vendin më të

Harper Yeats është vogëlueshja 5 muajshe që ka shëtitur 50 shtete për një javë.

Ish-modelja Erica Mena u arrestua fundjavën e kaluar për posedim të lëndës narkotike marijuanë.

Një stuhi e fuqishme solli me vete breshër, që la të plagosur një grua në Queensland të Australisë.

Fund tragjik për modelen amerikane Kelsey Qayle.