Nëse i përkisni këtyre shenjave të horoskopit, jeni me fat në dashuri

28/06/2020 - 19:56

Nëse i përkisni shenjave të horoskopit që vijojnë si më poshtë, jeni me fat në dashuri.

Gaforrja

Gaforrja ka një ide të qartë për tipin e partnerit ideal për jetën e saj. Ndoshta për shkak të besimit që gjithmonë arrin të tërheqë njerëz interesantë. Në një lidhje, ato janë jashtëzakonisht të dashura, të përkushtuara dhe besnike, cilësi që bëjnë të lumtur këdo. Ata thjesht nuk pranojnë të tradhtohen.

Virgjëresha

Personat e kësaj shenje janë duke kërkuar, dhe madje konsiderohen si të vetmuar për këtë. Por në fakt, ata shikojnë me shumë kujdes për të patur dikë të përshtatshëm për veten, pasi e dinë vlerën e tyre.

Peshorja

Peshoret janë interesante, të edukuara dhe komunikohet lehtësisht me ta, pavarësisht se kush janë. Përveç kësaj, kanë një mendje të hapur, janë në gjendje të zhvillojnë një bisedë për çdo lloj teme. Karakteristika të tilla tërheqin shumë admirues.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shfaqen delfinët në bregdetin e Currilave në Durrës!

Një ngjarje tragji-komike i ka ndodhur një gjermani, i cili kishte zgjedhur të kalonte pushimet në Ulqin.

Zindzi Mandela, vajza e udhëheqësve të Afrikës së Jugut Nelson dhe Winnie Mandela, ka ndërruar jetë papritur në moshën 59-vjeçare.

Ndahet nga jeta Kelly Preston, bashkëshortja e John Travolta.

Një familje e njohur aktorësh në Indi ka rezultuar pozitive nga testi i koronavirusit Covid-19.

Nëse do të ishte gjallë, Princeshë Diana do të ishte sot 59 vjeçe.

Rober Irwin është një figurë e njohur televizive në Britaninë e Madhe.

Ndërkohë që të gjithë instancat shtetërore e shëndetësore po bëjnë thirrje për distancim social, në veçanti në klube e lokale, me sa duke

Një protestë e pazakontë është shënuar në Hamburg të Gjermanisë, ku punëtoret e seksit kanë kërkuar që bordellot të mos mbyllen në periud

Të gjitha femrat e dinë që kurrsesi nuk mund të ndodhë që puçrrat, pikat e zeza dhe ato dhjamore të bardha të zhduken brenda natës, por m