Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Ngjashmëria me Harry Potter-in e bën 25-vjeçarin të famshëm në TikTok

15/04/2021 - 11:50

Felix Lalo është një nga të rinjtë më të famshëm në TikTok tani për tani. E veçanta e 25-vjeçarit është ngjashmëria e tij e madhe me aktorin që ka interpretuar rolin e Harry Potter, Daniel Radcliffe.

Pas një videoje ku fotografitë e tij krahasoheshin me ato të Harry-t, llogaria personale e francezit arriti në 1.3 milionë ndjekës, ndërsa videot morën mijëra shikime dhe shpërndarje.

Felixi tregon se ka qenë adhurues i çmendur i filmave dhe librave të Harry Potter-it dhe se “superfuqinë” e tij po e shfrytëzon në rrjete sociale.

“Jam në TikTok prej dy muajsh dhe kjo është çmenduri, akoma s’e besoj dot”, deklaron francezi. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ermal Mamaqi është tani edhe një producent i njohur filmash dhe këtë e tregon suksesi i dy filmave të fundit “Dy gisht mjaltë” dhe “I lov

Ditën e sotme, Tea Trifoni ishte e ftuar në “E diell”, krah çiftit Melisa-Andi dhe sigurisht nuk ka shpëtuar pa folur për ta.

Xhaketa e stilit ushtarak, e veshur nga këngëtarja amerikane Janet Jackson gjatë turneut Rhythm Nation 1990, u shit në ankand në Beverly

“Instagrami” sot është kthyer në një biznes shumë fitimprurës për njerëzit e njohur të ekranit. Ka nga ata personazhe që ende paguhen me

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama është parë në shkallët e stadiumit, i shoqëruar nga një vajze brune.

Floriana Garo, zëdhënëse e fushatës së PD-së, ka folur për herë të parë për rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit.

Shenja zodiakale nën të cilën kemi lindur zbulon gjithashtu se ndaj cilave mëkate jemi më të prirur të dorëzohemi.

Dashi

Dy vëllezërit Duka, Agron dhe Armand, kanë pozuar në shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërsa konsumojnë një gotë verë të kuqe. 

Tabloja "Gruaja e ulur pranë dritares" e Pablo Picassos u shit sot 103,4 milionë dollarë gjatë ankandit të organizuar te Christie's, në N

Seriali i famshëm “Friends” do të rikthehet në HBO Max më 27 maj.