Nis shiu i dendur në plazhin e Durrësit! Pushuesit 'me vrap' në det (VIDEO)

19/08/2018 - 16:02

Reshjet e shiut kanë prishur sot pasditen e shumë prej pushuesve që gjendeshin në plazh.

Si ditë e diel, pjesa më e madhe e qytetarëve të Durrësit e kalojnë në plazh, por moti i nxehtë me diell, i la vendin për minuta me radhë reshjeve të dendura të shiut.

Të papërgatitur, një pjesë e personave që gjendeshin në plazh nxituan të largoheshin, ndërsa kishte dhe nga ata që hynë menjëherë në det për ta shijuar akoma më shumë këtë moment.

Këto janë pamje që vijnë nga zona e Currilave.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sezoni i tetë dhe i fundit i serialit 'Game of Thrones' është padyshim sezoni më i pritur i ndonjë seriali gjatë të gjitha kohëve.

Nëse premtimet e martesës do të ishin më praktike, çiftet do t’i kërkonin njëri-tjetrit të hiqnin dorë nga zakonet e mërzitshme që kanë.

Në Itali ajo njihet me mbiemrin e së ëmës Jakiç, por në fakt mbiemri i saj është Nishani dhe është mbesa e ish-presidentit të Shqipërisë

Fituesja më e re e lotarisë “EuroMillions”, në Britaninë e Madhe, Jane Park, është e gatshme të paguajë një mashkull rreth 80 000 euro në

Ylli i Juventus-it është kapur nga paparacët në Londër, me bashkëshorten Georgina Rodriguez dhe djalin Cristiano Junior.

Ashtu siç ka njerëz fatkeqë në këtë botë, ka dhe nga ata që vërtet i buzëqesh fati një ditë.

Është ndarë nga jeta në moshën 95-vjeçare Stan Lee, krijuesi i personazheve të paharrueshëm që magjepsën të gjithë botën, si Spider-Man,

Nëntori është muaji më i papëlqyer i tërë vitit” – Louisa May Alccot, “Little Women.”

Plakja është një proces natyral të cilin njeriu nuk e eviton dot.

Një grua duke ecur një rrugë në Kinë është 'gëlltitur' nga një gropë e madhe që u hap papritmas nën këmbët e saj.