Një fëmijë i katërt për William dhe Kate?! Dukesha zbulon çfarë mendon princi

16/01/2020 - 21:52

Kate Middleton dhe Princ William kanë tre fëmijë dhe janë të lumtur me kaq edhe pse dukesha e dëshiron një të katërt. Gjatë një takimi me liderë nga fe të ndryshme në Khidmat Centre në Yorkshire, Kate bisedoi me të pranishmit jashtë godinës dhe zbuloi se Princ William s’do fëmijë të tjerë.

“Mendoj se William nuk do fëmijë të tjerë,” tha ajo. Duka dhe Dukesha e Cambridge ishin në humor të mirë edhe pse Harry dhe Meghan shokuan jo vetëm familjen, por gjithë botën me lajmin se do të tërhiqen nga pozicionet e tyre.

Shkurtin e kaluar, Kate la të kuptohej se ajo vetë do e donte një fëmijë të katërt. Kur takoi një djalë 5-muajsh gjatë turneut në Irlandën e Veriut, Kate i tha babait të tij: “Sa i bukur që është. Më bën të dua një tjetër.” Babai e fëmijës e pyeti në e kishte fjalën për një fëmijë të katërt, por Kate tha: “Mendoj se William do të shqetësohej pak.”

Kate dhe William kanë dy djem, Princ George 6 vjeç, Princ Louis 1 vjeç,dhe një vajzë Princesha Charlotte, 4.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Më 25 shkurt 1836, Samuel Kolt regjistroi shpikjen e tij, revolverin me pesë fishekë.

Koronavirusi është tema e momentit në Itali dhe Mario Balotelli ka shprehur mendimin e tij në lidhje me situatën e krijuar.

Anxhela dhe partneri i saj ishin në prag të realizimit të ëndrrës së tyre të madhe, për të kurorëzuar lidhjen e dashurisë në martesë.

Janë disa shenja që duhet të mësojnë të mjaftohen, pasi janë shumë të pasigurt në vetvete. Ja cilat janë:

Qindra njerëz janë filmuar duke u mbajtur rradhë për të blerë maska për fytyrën, nën frikën e shpërthimit të koronavirusit, në një qytet

Ish-producenti i famshëm i filmave, Harvey Weinstein është shpallur fajtor për dy nga akuzat gjatë gjyqit për abuzimet seksuale. Ai, ësht

Një burrë guximtar që donte të provonte me çdo kusht se planeti i tokës është i rrafshët dhe jo në formë globi, është vrarë nga rënia e r

Gjatë jetës së tij Kirk Douglas gjithmonë ka financuar shoqata bamirëse.

Autori Dean Koontz parashikoi shpërthimin e koronavirusit në librin e tij të vitit 1981 "Sytë e errësirës".