Një muaj pas lindjes, Gigi Hadid i habit të gjithë me belin e hollë (FOTO)

25/10/2020 - 15:13

Gigi Hadid i ka lënë të gjithë pa fjalë me imazhet e saj të fundit. Nëpërmjet një postimi në Instagram, supermodelja ka treguar trupin vetëm 1 muaj pas lindjes.

Krahas fotove të publikuara ajo u ka kërkuar 60.1 milionë ndjekësve të saj që të planifikojnë të votojmë në zgjedhjet e përgjithshme në SHBA.

Modelja bukuroshe mahniti me selfie-t para pasqyrës, ku vuri në pah belin e saj të hollë. Në bluzën që mbante veshur, 25-vjeçarja shkruante: “VOTE” (votoni)!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një kirurg në Arabinë Saudite ka vdekur në dhomën e operacionit të spitalit ku do të kryente një procedurë ortopedike, njoftonin mediat v

Një taksist në Turqi ka bërë një gjest që jo shumë njerëz e bëjnë, pasi gjeti një sasi të konsiderueshme parash në automjetin e tij.

Periudha e vështirë është gati të mbarojë për pothuajse gjysmën e shenjave të zodiakut.

Këngëtarja shqiptare, Zajmina Vasjari mbetet një nga femrat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar.

Përse vijojmë të dezinfektojmë sipërfaqet nga frika e koronavirusit kur e dimë se ai qëndron në afër?

Një burrë që vrau gruan e tij u tha policëve, se ajo nuk ishte e lumtur pasi ai nuk dukej aq mirë sa ajo.

Ish-çifti i famshëm, Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus prej kohësh janë në qendër të mediave për jetën e tyre private.

Është ëndrra e çdo adhuruesi filmash të kalojë sezonin e pushimeve duke parë filmat e tyre të preferuar të festave, por “Reviews.org” do

Pas përfundimit të pandemisë së Covid-19, Bill Gates, parashikon se do të ketë 50 përqind më pak udhëtime me aeroplan, sesa ka pasur më h

Shpesh herë jemi vetë ne shqiptarët që "e teprojmë" për të nxjerrë patjetër me prejardhje nga toka jonë figura të shquara të historisë, s