Një nga njerëzit më të rëndësishëm të “Fast and Furious” akuzohet për ngacmim seksual

26/01/2021 - 13:20

Regjisori i “Fast and Furious”, Rob Cohen po përballet me akuza për ngacmim seksual.

Ka qenë aktorja, Asia Argento ajo e cila ka akuzuar ka akuzuar Cohen në gazetën italiane ‘Il Corriere della Sera’ javën e kaluar. Ajo vuri në dukje se ishte hera e parë që po fliste publikisht në lidhje me pretendimin e përdhunimit nga regjisori, ndërsa punonte me të në filmin “xXx” së bashku me Vin Diesel dhe Samuel L. Jackson.

“Në atë kohë, me të vërtetë nuk e dija se çfarë ishte. U zgjova në mëngjes lakuriq në shtratin e tij”, tha ajo.

Në përgjigje të akuzave, Cohen bëri një deklaratë për Deadline duke mohuar kategorikisht rrëfimin e saj.

“Cohen kategorikisht e mohon akuzën e Asia Argento për sulm seksual, si absolutisht të rreme”, thuhet në deklaratë.

“Kur ata punuan së bashku, ata kishin një marrëdhënie të shkëlqyeshme pune dhe Rob e konsideroi atë si një mike, kështu që ky pretendim që daton nga viti 2002 është befasues, veçanërisht duke pasur parasysh ato që janë raportuar në lidhje me të në vitet e fundit”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një oktapod i ngordhur me përmasa të mëdha ka dalë në brigjet greke.

Të gjithëve na ka ndodhur të flasim në ‘WhatsApp’ me dikë që e kemi pëlqyer, por në shumë raste na ka ndodhur dhe që t’i shkruajmë dhe mo

Të gjithëve na ka ndodhur të flasim në ‘WhatsApp’ me dikë që e kemi pëlqyer, por në shumë raste na ka ndodhur dhe që t’i shkruajmë dhe mo

Bashkëshortja e kryedemokratit Lulzim Basha, ka prezantuar sot nënën e saj.

Sot, kur u zyrtarizua emri i saj në krye të listës së LSI-së për qarkun Durrës, Elona Guri ka festuar edhe ditëlindjen.

Dikur ishte avioni bombardues që dominonte qiejt.

MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e Jeff Bezos është martuar për herë të dytë.

Meghan Markle dhe Princi Harry kanë bërë të ditur gjatë intervistës me Oprah Winfrey, se djali i tyre Archie do të bëhet me një motër.

Meghan Markle ka hedhur akuza të forta ndaj familjes mbretërore duke thënë se ata nuk dëshironin që djali i saj, Archie të ishte një prin

Një nga këshillat më të përdorura rëndom nga gjyshet dhe nënat fisnike shqiptare është që “zgjohu herët, që ta kesh ditën përpara.”