Një shtatzëni e dytë? Bieta Sula jep përgjigjen që të gjithë prisnim

24/09/2020 - 19:15

Disa ditë më parë, vëmendjen e ndjekësve në rrjete sociale e mori një fotot të publikuar nga moderatorja e njohur Bieta Sulo.

Ajo shfaqej me një tullumbace rozë në duar dhe ndjekësit menjëherë aluduan se moderatorja mund të jetë në një pritje të ëmbël. Kjo gjë u mohua nga vetë Bieta, e cila tha se do të dëshironte shumë që të sillte në jetë një fëmijë, por në fakt, foto përkon me lindjen e mbesës dhe shtoi se mezi pret që të bëhet teze për herë të parë.

Ndërkaq, gjatë puntatës së sotme në “Ftesë në 5”, tema e shtatzënisë u rikthye sërish, ku e ftuar ishte gazetarja e sportit Vilma Masha, e cila pak muaj më parë solli në jetë një fëmijë të quajtur Sea.

Fillimisht ishte Bieta ajo që pyeti Vilmën nëse dëshiron që të sjellë në jetë një tjetër fëmijë. Ndërsa pas përgjigjes së gazetares, nuk mungoi dhe e njëjta pyetje nga kjo e fundit në drejtim të Bietës. Bieta u përgjigj që patjetër, dëshiron të bëj një fëmijë dhe nuk e përjashtoi mundësinë e një shtatzënie të mundshme.

Vilma Masha: A dëshiron të bësh fëmijë tjetër.

Bieta Sulo: Po patjetër, dëshira është.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Punonjësit e Muzeut Egjiptian në Kajro përfunduan në gjyq për akuzat e ngjitjes në një mënyrë ”false” të mjekrës së Tutankhamonit.

Shkencëtarët kanë zbuluar një asteroid gjigand që përmban mjaftueshëm metal sa për të bërë miliarder këdo në Tokë.

Numri i koalave në të gjithë shtetin australian të Uellsit të Ri të Jugut është në rënie të qëndrueshme për shkak të stresit në sistemin

Ish-bashkëshortja e Raoul Bova, Chiara Giordano po përjeton një histori të re dashurie me balerinin e njohur të spektaklit më të ndjekur

Shkencëtarët kanë zbuluar një molekulë jashtëzakonisht të rrallë të bazuar në karbon në atmosferën e hënës së Saturnit Titan që mund të e

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha ngelen një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Gjithashtu Andrra, është mjaft aktive në rrjete

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një 55-vjeçare me profesion terapiste vrau dy vajzat e saj binjake 7-vjeçare teksa këto të fun

Në vitin 1980, paleontologët nga Universiteti “ California Riverside” vizituan Ishullin Seymour, pjesë e në zinxhiri ishullor në Gadishul