Një tjetër çift i njohur ndahet

Postuar: 18/03/2018 - 10:20

   Ka mbaruar… Supermodelja Alessandra Ambrosio dhe Jamie Mazur i kanë dhënë fund lidhjes 10-vjeçare. Këtë lajm e kanë konfirmuar burime të afërta të çiftit për Us Weekly.

Supermodelja braziliane dhe biznesmeni kanë rreth një muaj që nuk janë më bashkë dhe nuk kanë shkuar në asnjë event kohët e fundit. Ata nuk e kanë bërë publik këtë vendim të tyre dhe ende nuk dihen shkaqet që i kanë dhënë fund lidhjes.

36-vjeçarja ka treguar për revistën Cosmopolitane se ajo udhëton gjatë gjithë kohës, e ndoshta kjo është një arsye që janë ndarë. Alessandra Ambrosio dhe i fejuari i saj kanë dy fëmijë, Anja, 9 vjeç dhe Noah, 5 vjeç.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Trupi i një milioneri nga Britania dhe bashkëshortes së tij tajlandeze janë gjetur në Tajlandën veriore pothuajse një javë pasi policia d

Çmimi naftës ka arritur çmimin më të lartë në katër vite duke u shitur 81 dollarë për fuçi.

Yjeve të famshme iu pëlqen shumë të luajnë me gërshetat dhe sidomos këtë vjeshtë kemi parë shumë prej tyre.

Së fundmi studiuesit janë fokusuar në zbulimin e “të fshehtave” që qëndrojnë pas mënyrës si ecën.

Disa prej vendeve ku u realizua filmi i famshëm "Game of Thrones" do të hapen për publikun vitin e ardhshëm.

Në një moshë të vogël ka nisur rrugëtimin e saj në televizion dhe tashmë cilësohet si një ndër moderatoret më të afta.

Policia e Qipros është përballur me një rast të çuditshëm denoncimi.

Sistemi i rritjes së flokëve është mjaft kompleks.

   Mjekët janë shokuar kur kanë gjetur pjesën e një stilolapsi në organet gjenitale të një djali 6-vjeçar.

   Çifti japonez Masao dhe Miyako Matsumoto, të martuar që nga tetori i 1937, mbajnë rekordin Guinness si bashkëshortët më të moshuar në