Njihuni me bjonden seksi që punon shofere kamioni (FOTO)

13/01/2018 - 13:44

Një modele bjonde i ka habitur të gjithë me jetën e përditshme ku drejton një kamion mallrash për të siguruar jetesën.

"Gjithmonë doja të isha ndryshe, kështu që të jesh drejtuese kamionash erdhi spontanisht. Gjithmonë jam veshur si Barbie por jam ndjerë si djalë," – tha Blayze Williams për Dailymail.

Ajo filloi të merrej me këtë gjë që kur u bë pjesë e një automjeti të mallrave të rënda rastësisht, para 7 vitesh.

26-vjeçarja tregon se njerëzit e klubit të natës ku punon nuk besojnë se licenca e saj është e vërtetë dhe të gjithë thonë se vajzat duhet të marrin shembullin e saj.

Williams e përdor këtë punë për të marrë të ardhura të mjaftueshme për të siguruar jetesën ndërkohë që konsiderohet si femër shumë e bukur dhe seksi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E teksa bota mbarë respekton në 20 Tetor Natën e Hënës, Kina mendon përtej saj.

Është munduar që shpeshherë ta mbajë familjen e tij larg mediave dhe fotove në rrjete sociale, por siç duket këtë herë kryeministri Edi R

Arrestimi i Arkimed Lushaj ku shihej gati nudo në një dhomë hoteli, i mbuluar vetëm me çarçaf bëri xhiron e mediave.

Ndërkohë që Sali dhe Shpresa Lushaj, prindërit e këngëtarit Arkimed Lushaj që u arrestua pak ditë më parë, kanë qenë sot të ftuar në emis

Ëndrra e çdo femre është që të duket e re në çdo moshë, por një nënë e tre fëmijëve duket se e ka realizuar këtë dëshirë.

Një aksidenti i pazakontë është regjistruar të enjten rreth orës 18:30 në fshatin e vogël të Gütersloh në Gjermaninë Perëndimore.

Aurenc Bebja/ Publikohet letra e lamtumires se Princ Vidit drejtuar shqitareve para se ai të largohej nga porti i Durrësit.

Kryeministri Edi Rama ishte sot i ftuar në “Zonë e Lirë”.

Në fillim-vitet ’90, kompania SOE paraqiti planin ambicioz për ndërtimin e kompleksit “Dionisos”, në Sitia, Kretë.

Në shekullin e 16-të, njerëzit besonin se një enë gjaku në gishtin e katërt të dorës së majtë shkonte drejtpërdrejt në zemër.