Njihuni me macen më të pikëlluar në botë (FOTO)

Postuar: 14/03/2018 - 11:09

Luhu është emri i maces, që po merr gjithmonë e më shumë fansa në rrjetet sociale.

Macja jeton në Kinë me të zotin dhe është një mace e adhurueshme me lara gri, por tiparet e saj e bëjnë të duket gjithmonë e mërzitur.

Qëkur zotëruesi i saj filloi të shpërndante fotot e Luhu, macja ka krijuar një grup të madh prej 160.000 fansash në Instagram, transmeton abcnews.al.

Më poshtë do të gjeni disa nga fotot më të ëmbla dhe të trishta njëkohësisht të Luhut.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Grida Duma është një ndër politikanet më të ndjekura në Shqipëri që merr vëmendje të madhe në çdo dalje publike që bën.

Mund të duket si një gjë e zakontë dhe aspak e nevojshme për të shkuar një spital.

Femrat e dashuruara janë më të prira për të shtuar peshë, prandaj në vitin e parë të lidhjes me partnerin mund të shtojnë edhe deri në ka

Alkooli është përgjegjës për më shumë se 5% të vdekjeve në të gjithë botën ose rreth 3 milionë vdekje në vit.

Australania Josie Capllonch ka shpenzuar 50 mijë dollarë në operacione plastike pas dëshirës së madhe për tu dukur si një kukull barbi.

Rrjeti social Instagram ka bashkëpunuar me Giphy për të sjellë një opsion të ri për përdoruesit.

Një ish-futbollist legjendar i Liverpulit ka bërë një rrëfim tronditës për BBC.

   Artisti Robert Aliaj ka bërë një rrëfim të fortë në studion e emisionit “Provokacija” të Mustafa Nanos në ABC News.

   Kimberly Thompson është ish-bateristja e stafit të Beyonce, e cila sapo është tërhequr nga detyra e saj.

   Kur dëshira për të luajtur në lojërat online, na kthehet në një obsesion, duhet të bëjmë kujdes sepse tashmë kjo është një sëmundje…”