Njihuni me shenjën më seksi të zodiakut

20/11/2020 - 19:53

Akrepi (24 tetor - 22 nëntor) është shenja më seksi në të gjithë zodiakun. 

Nëse keni dalë ndonjëherë me një Akrep do ta dini që Akrepat kanë një tërheqje të parezistueshme. 

Është e çuditshme sepse duket sikur ata kanë rreze mojo që dalin nga bebet e syve kur flasin me ju.

Dhe kur njerëzit ju pyesin se çfarë shihni në partnerin tuaj Akrep, ju nuk do të jeni në gjendje ta përshkruani atë. 

Misteri që i rrethon i ndez të gjithë. Së bashku me fuqinë e tyre për të tërhequr, ata gjithashtu kanë aftësi për të lexuar mendjen.

Pra, nëse nuk e dini si po ndiheni sot: pyesni një Akrep!

Përveç gjithë çuditshmërisë, ato janë heroike, të besueshëm dhe konsiderohen si një nga shenjat më elastike në zodiak. 

Nëse dëshironi të flini me një Akrep, vishni veshje seksi dhe jini interesant. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Disa pamje shokuese janë publikuar së fundmi në rrjet të momenteve kur burri ndjek gruan e tij dhe më pas e kap te fshehur në tavanin e n

Ylli i muzikës pop, Gloria Estefan është infektuar me Covid-19. 63-vjeçarja, në një video të shpërndarë në Instagram, tregon se është poz

Kim Kardashian ka publikuar koleksionin e ri të veshjeve duke pozuar me një fustan të dizajnuar me fytyrën e saj. 40-vjeçarja, e cila ësh

Rikthimi në punë pas karantinimit prej Covid-19, ka qenë i veçantë për mjeken e njohur neurologe Eda Harizi.

Regjisori Steven Spielberg, ka marrë mbrojtje nga gjykata pas kërcënimeve të vazhdueshme me vrasje nga një grua.

Nëse ndonjëherë e keni pyetur veten se kur lindi ideja e të paturit jastëk dhe se kur datojnë këta të fundit, përgjigjen do ta gjeni në M

Vdekja e Maradonës vazhdon të shkaktojë diskutime.

Me 424 mijë punësime të reja nga janari, kolosi i Jeff Bezos tashmë numëron më shumë se 1.2 milionë persona.

Po t’i hedhim një sy formës sonë trupore dhe formës së frutave dhe perimeve do të shohim një ngjashmëri befasuese që provon më së miri sh

Dikur shiste qumësht për të ndihmuar familjen, sot është në skenat botërore të artit!