Noizy dhe Dafina shumë të afërt, publikojnë këngën e re të xhiruar me iPhone 8+ (VIDEO)

21/10/2018 - 18:53

Është publikuar këtë të diel bashkëpunimi mes këngëtares Dafina Zeqiri dhe reperit Noizy.

Kënga mban titullin “A don love”, ndërsa klipi shoqërohet me pamje të dy këngëtarëve shumë të afërt me njëri-tjetrin. 

E veçanta e këtij klipi është se pamjet janë xhiruar me një iPhone 8+.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një adoleshente e varur nga rrjeti social snapchat vrau veten, pasi u lidh me një mision të dëshpëruar për sa më shumë pëlqime.

Të gjithë e kemi provuar atë ndjesinë e përcëllimit të lëkurës dhe dhimbjen e saj edhe qoftë nga një prekje e lehtë.

Ashtu siç ishte lajmëruar më herët, të premten u bë edhe hapja e plotë për publikun, e hotelit “J-Hotel”, që është në pronësi të kampionë

Dy ushtarë francezë nuk mund të ndanin sytë nga Melania Trump kur ajo mbërriti për samitin tre ditor të G7 në Francë.

Scarlett Johansson shpallet aktorja më e paguar në botë.

Një çift amerikan vdiq tragjikisht në Teksas 5 minuta pas përfundimit të dasmës së tyre.

Rreth 2 javë më parë, përuroi investimin e tij më të fundit, agroturizmin “Vinea Resort & SPA”, ku i ftuar nderi ishte kryeministri E

Kylie Jenner është vënë në qendër të kritikave në rrjetet sociale.

Djali i një miliarderi amerikan ka vrarë veten, pasi e la e dashura.