"Normalisht është Stresi", Keisi bën deklaratën e papritur për reperin

06/11/2019 - 22:06

Keisi dhe Stresi janë një ndër dyshet më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ata janë përfolur për ndarje, ribashkim dhe sërish ndarje.

Mirëpo, asnjëri prej tyre nuk ka pranuar një ndarje përfundimtare. Ditën e sotme, Keisi i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instagram dhe ka pranuar se vazhdon që këngëtari shqiptar i preferuar të jetë Stresi.

“Hë se e di, të gjithë këtë përgjigje po prisni kaq shumë. Normal që është Stresi”, shkruan bukuroshja.

Ndërsa ka shtuar se artistja femër që pëlqen është Kida.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mali i Zi do t'i mungojë këtë vit festivalit "Eurovision 2020". Lajmin e bëri të ditur transmetuesi malazez RTCG.

Historianët kanë zbuluar mbetjet e një kompleksi kopshtarie në të cilën Adolf Hitleri rriste fruta dhe perime.

Një burrë anglez, i cili fitoi përpara 10 vitesh mbi 10 milionë euro në një lotari, sot është punëtor qymyri që paguhet 10 euro në orë, p

Një kompani amerikane ka bërë një ofertë pune shumë të çuditshme.

Miliarderi Mohamed Hadid është aq i varfër sa nuk ka para për të shembur rezidencën e tij në Bel Air, deklaroi avokati i tij në gjykatë t

Shumëkush që do të niset me pushime, mendon për atë shtratin e madh e të butë, për një gjumë të qetë, për ato çarçafët tërheqës që thuajs

Alfi Perkins, një student 19-vjeçar që talli futbollistin e Aston Vilas për vdekjen e vëllait të vogël, ka pësuar aksident.

New York-u, një nga qytetet më të mëdha në botë, e tepër të njohur për gamën shumë-ngjyrëshe të restoranteve, ka mes tyre “Dua Kafe”, një

Nëse do të kishte një listë të problemeve më të urryera estetike, rrudhat pa dyshim që dotë  ishin në krye.

Në dashuri Luanët janë besnikë dhe kanë nevojë të paparë të marrin të njëjtën gjë për partnerin e tyre.