Nuk e dinte që ishte shtatzënë, 24-vjeçarja lind djalin, por i dashuri i saj shokohet nga ngjarja

15/04/2019 - 18:13

Një kamariere që nuk e kishte idenë se ishte shtatzënë, lindi në shtëpi dhe duhej të priste kordonin e kërthizës me gërshërë vetë, ndërkohë që i dashuri i saj e “akuzoi” për gjetjen e fëmijës në rrugë.

Charlotte Dubard, 24 vjeç, nga Bow, në lindje të Londrës, lindi në banjë pasi nuk e dinte se ishte shtatzënë.

E reja nuk e kishte idenë se ajo priste një fëmije, pavarësisht se kishte shtuar rreth 11 kg në peshë.

Ajo ndjeu një seri dhimbjesh të papritur në bark, kështu që vendosi të hetojë me kamerën e saj të iPhone. Pas bërjes së një videoje, ajo ishte e habitur për të parë flokët e foshnjës së saj që dilnin nga «poshtë».

Kur Miguel erdhi në shtëpi, ai bërtiti: "Oh, zot, ku e gjete? Ti ke gjetur një fëmijë në rrugë?! ” tha Charlotte.

“Unë i thashë:” Ky është i joni". Ai ishte i shokuar. Asnjë prej nesh nuk mund të besonte se ishte i joni. Ishte gjëja më misterioze”, tha më tej ajo.

Duke reflektuar mbi shtatzëninë e saj, Charlotte tha se ajo kishte fituar peshë, por jo të mjaftueshme për të dyshuar për diçka të tillë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një kirurg i rraskapitur nga puna e tij është rrëzuar dy herë, duke thyer edhe dhëmbët.

Moderatorja e njohur Wendy Williams ka kaluar një moment të sikletshëm në emisionin e saj teksa ishte live, pasi në një moment nuk ka mun

Modelja Ashly Graham ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ashly dhe bashkëshorti i saj, Justin Erwin u bënë prindër të një djali, të

Mbarë përdoruesit e rrjeteve sociale i kanë kërkuar Meghan Markle-it të marrë urgjentisht këshilla nga dadoja për të mbajtur në mënyrën e

Moderatorja dhe aktorja shqiptare, Almeda Abazi ka përjetuar disa ditë aspak të mira. Dy muaj më parë, djali i saj Efehan duhet t'i nënsh

Për 20 vite me radhë, qëndroi në shtëpi pasi nuk kishte nevojë të punonte.

Gjëja e parë që bëjmë kur zgjohemi është të gjejmë kuptimin e ëndrrave që kemi parë një natë më parë.

Vazhdon në distancë sfida mbretërore mes William me Kate dhe Harry me Meghan.

Miranda Kerr është një nga modelet më të famshme që të gjithë admirojnë lëkurën e saj të pastër dhe me shkëlqim.

Shumica e prindërve e vendosin gabim fëmijën e tyre në sedijen e sigurisë në makinë, duke i ekspozuar ndaj me një rreziku të lartë, pasi