Nuk ishte i pranishëm në dasmë, çfarë tha babai i Meghan pas ceremonisë

Postuar: 20/05/2018 - 09:48

   Këtë javë është komentuar gjatë se përse babai i Meghan Markle, Thomas Markle nuk do ta shoqëronte të bijën drejt altarit në ditën e saj më të rëndësishme. Drejt altarit, Meghan shkoi me babanë e princ Harry.

Mirëpo babai i saj, i cili aktualisht ndodhet i shtirë në spital, ku dhe do të bëjë një ndërhyrje në zemër, ka thënë dy fjalë zemre për të bijën që u martua me një ceremoni madhështore.

“E vogla ime duket shumë e bukur dhe e lumtur. Do doja të isha atje dhe t'ju uroja dashuri e lumturi", ka rrëfyer ai për TMZ.

Ndër të tjera ai ka treguar se ceremoninë e ka ndjekur të gjithën nga televizori dhe është emocionuar jashtëzakonisht shumë dhe ndihej i lumtur për të bijën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një 28-vjeçare ka humbur jetën në Stamboll pasi nuk i mbijetoi një krize në zemër që pësoi pas teshtimës.

   Është e pabesueshme të mendosh se janë bërë 21 vjet qe kur bota humbi Dianën, Princeshën e Uellsit.

Këtë fundjavë pritet të mbahet dasma e shumëpërfolur e çiftit, Elita Rudi dhe Gjiko.

Ato janë mikesha të pandara, por pas një periudhe të gjatë mungese në rrjetet sociale, kishte munguar po ashtu dhe humori që ato përcjell

Një nuse 21-vjeçare e sapo martuar, ka refuzuar të puthë bashkëshortin pasi prifti i deklaroi burrë e grua.

Kjo mund të jetë parajsa.

   Një peticion në mbështetje të një shoferi francez autobusësh që përballet me masë disiplinore pasi u filmua teksa qëllonte me shuplakë

Ka sezone kur flokët tuaj janë shumë të butë dhe me shkëlqim, por ka dhe raste kur janë shumë të ashpër dhe të thatë.

Fëmijët kanë dalë në rrugët e Gjermanisë këtë javë për të protestuar kundër përdorimit të tepruar të telefonavae nga prindërit e tyre.

Mesfushori i Çelsit, N’Golo Kante, ka bërë që disa tifozë të kalojnë një natë të paharruar.