Nuset e showbiz-it shqiptar të fiksuara pas kësaj firme këpucësh, Elita Rudi zbulon modelin e fundit

19/09/2018 - 17:40

Këtë fundjavë pritet të mbahet dasma e shumëpërfolur e çiftit, Elita Rudi dhe Gjiko. Prej disa kohësh dyshja ka nisur përgatitjet dhe herë pas here Elita i bën ndjekësit pjesë të gëzimit të saj përmes postimeve në rrjetet sociale.

Deri më tani moderatorja kishte zbuluar dy detaje të rëndësishme: ftesën dhe pajën, ndërsa duket se një vëmendje të veçantë kanë marrë edhe këpucët.

Elita ka postuar sot një foto të këpucëve të saj, të cilat i përkasin firmës së njohur “Jimmy Choo”. Të  mbuluara nga gurët, këto këpucë duken shumë të bukura dhe shumë moderne.

Kjo firmë duket të jetë mjaft e pëlqyer për vajzat shqiptare pasi edhe Xhensila Myrtezaj, Marina Vjollca dhe Jona Spahiu në dasmën e tyre kanë zgjedhur të njëjtën markë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas përfshirjes në ngjarjen e ish-bllokut, këngëtarja Elvana Gjata po lakohet në media, edhe për një tjetër skandal.

Të jemi mirënjohës është diçka që të gjithë duhet ta bëjnë, por fatkeqësisht, në jetë më shumë ankohemi, pa i shijuar mirë momentet.

Miss-i i ri i Botës është shpallur Vanessa Ponce de Leon, një aktiviste e njohur për të drejtat e njeriut.

Disa shenja zodiakale janë më të 'mbyllura' ndaj dashurisë, përqendrohen në gjëra të tjera, ose janë më të komplikuar në ndjenja, ndaj mu

Lionel Messi është një prej futbollistëve më të paguar në botë dhe së fundi ka blerë një avion privat për familjen e tij që kushton rreth

Sonda InSight e NASA-s ka regjistruar tingujt e parë të erërave në Mars, gjatë javës së parë të operacioneve në këtë planet.

Finalja e madhe e “Këngës Magjike” përfundoi mbrëmjen e së shtunës.

Këngëtari Flori Mumajesi është shpallur fitues i edicionit të 20-të së spektaklit të “Këngës Magjike” me këngën “Plas”.

Aktori i njohur i humorit shqiptar, Florjan Binaj ishte i ftuari special i kësaj puntate në "Mos i fol shoferit" në Ora News. 

Për herë të parë Aulona dhe Fatma dolën nga kosherja e zakonshme për të sjellë këtë puntatë një Thumb Magjik.