Olti Curri, Ramës: Kur ndërron dorën...dhe bëhesh gips!

13/02/2020 - 22:09

Momenti kur kryeministri Rama bëri një grimasë në studion e emisionit "Opinion", ndërsa ishte duke folur kryeredaktori i "Panoramës", Robert Rakipllari nuk i ka shpëtuar blogerit Olti Curri. Përmes një postimi në Facebook, të cilin e shoqëron edhe me video, Curri nuk kursen ironinë dhe humorin.

"Kur ndërron dorën...dhe bëhesh gips", shkruan Curri krahas videos.

Kryeministri Rama bëri reagimin që po bën xhiron e rrjetit teksa gazetarët e ftuar në "Opinion", po e pyesnin lidhur me automjetin e tij të blinduar, për të cilin e ka akuzuar opozita ditët e fundit.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Jack Dorsey, themelues i rrjetit social Twitter dhe kompanisë së pagesave Square, deklaroi se do të dhurojë një miliard dollarë për të nd

Në këtë situatë të pazakontë pandemie, sytë dhe gjithë vëmendja janë kthyer drejt bluzave të bardha.

Lajmi më i gëzueshëm për rrëqebullin e Ballkanit në Shqipëri!

U kurorëzua “Miss Anglia” në vitin 2019, dhe sot ajo ka vendosur të rikthehet në Mbretërinë e Bashkuar për të vazhduar karrierën e saj si

Këtë natë, hëna ndriçon fort qytetin e Durrësit si për t’u treguar banorëve në izolim se natyra është aty, pavarësisht koronavirusit, dhe

Ministri i Shëndetësisë në Zelandën e Re ka dhënë dorëhqejen, pasi theu karantinën.

Një foshnje vetëm një ditëshe ka humbur jetën, pasi nëna e saj u prek nga koronavirusi dhe realizoi lindje të parakohshme.

Dy ditë më parë, Pink zbuloi se ajo dhe djali i saj rezultuan pozitivë ndaj testeve të Koronavirusit.

Shumë nga durrsakët, përveç atyre që i kanë shtëpitë me pamje nga deti, nuk mund ta shijojnë perëndimin e diellit në këtë fillim pranvere

Një kometë pesë herë më e madhe se Jupiteri dhe sa rreth gjysma e Diellit, do të shfaqet më e ndritshme se Venera dhe do të shihet nga To