Padia ndaj "Thumb On", gazetari Koka: Nuk është çudi, Besa i ka kënduar Rilindjes

15/12/2019 - 21:49

Padia e këngëtares Besa Kokëdhima ndaj emisionit "Thumb On", është diskutuar në puntatën e sotme, ku të ftuar ishin gazetarët Bledian Koka dhe Klotilda Harka.

Par gazetarin Koka, nuk është çudi një padi e tillë, pasi sipas tij, Besa  i ka kënduar dikur Rilindjes.

Bledian Koka: Ju, ju ka paditur Besa. Gjithmonë çuditërisht paditë vijnë nga Rilindja. Besa Kokëdhima është vajza e babait të vet që dikur ishte një nga promotorët të asaj që ne e quajmë si Rilindja dhe Besa i ka kënduar Rilindjes me këngën "U rilinda unë". Kështu që nuk është ndonjë çudi e madhe që ju sot jeni pjesë e padisë siç jemi ne të syri.net për një gabim që kemi kërkuar ndjesë, por që Rama, Rilindja, Ripjellja quajeni si të doni nuk ndalet me aq.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Futbollisti shqiptar Elis Bakaj është bërë baba dhe emocionin e ka ndarë me miqtë e tij në profilin zyrtar në Instagram.

"ThumbON"  nga Aulona dhe Fatma ka surprizuar sërish këtë të diel në ekranin e "Rtv Ora" me një tjetër kamera të fshehtë.

Në një deklaratë, Buckingham Palace njofton se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde

Mendoni një pengesë të gjatë prej 9 kilometrave që ndihmon në mbrojtjen e qytetit nga ujërat e përmbytjes gjatë stuhive të ashpra si Sand

Khagendra Thapa Magar, burri më i shkurtër në botë ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare.

Një injeksion dy herë në vit që zvogëlon kolesterolin e keq për të mbrojtur zemrën është zgjidhja e kompanisë NHS me qendër në Britaninë

Një grua është bërë lajm i ditës në Britaninë e madhe nga gazeta

Frogmore Cottage, shtëpia e Dukës dhe Dukeshës së Sussex, Harry dhe Meghan është në proces mbylljeje, pas spekulimeve që çifti nuk ka ndë

Për disa njerëz, pasuria është rezultat i një pune të palodhur, ndërsa për disa të tjerë, mjafton ta mendojnë dhe ditën tjetër janë të pa

Disa udhëtarë mbetën të plagosur pasi një dallgë e madhe u përplas në dritaret e trenit, në një kohë kur Britania po përballet me një mot