Pak përpara se të prezantojë Këngën Magjike, Klaudia Pepa ka dy fjalë për të thënë

08/11/2018 - 12:34

Në maratonën e tri ditëve të realizimit të "Këngës Magjike" 2018, në skenë moderatorin Ardit Gjebrea do e shoqërojnë bukuroshet Bora Zemani dhe Klaudia Pepa.

E në fakt, emri i Klaudias erdhi surprizë për të gjithë, por nuk mund ta fshehim që është një zgjedhje e goditur. Eksperiencat e mëparshme të balerinës së famshme shqiptare në këtë skenë, kanë qenë thjesht e vetëm në rolin e performancave në balet, ndërsa këtë herë Klaudia do të vijë ndryshe në sytë e publikut të pranishëm në sallë dhe atyre që do e ndjekin përmes ekranit.

Sigurisht që vetë ajo nuk e ka fshehur entuziasmin për këtë përvojë të re që i është besuar, ndaj pak javë përpara se të vijë në Shqipëri dhe të bëhet pjesë e magjisë së këngës, bashkë me dy bashkëprezantuesit e tjerë Arditin dhe Borën, ajo nuk i ka kursyer emocionet dhe disa fjalë të tjera të cilat ka vendosur t'i shpreh publikisht përmes një statusi në FB.

Ndër të tjera Klaudia shkruan: "Përshëndetje miq. Si ju duket lajmi i festivalit “Kënga Magjike”? Kënga Magjike ka qenë gjithmonë një pjesë e bukur  e jetës sime, kam marrë pjesë shpesh si balerinë dhe ëndërroja që një ditë të isha prezantuese dhe balerinë në të njëjtën kohë dhe ja…Faleminderit stafit dhe Ardit Gjebreas. Faleminderit familjes sime që beson gjithmonë tek unë! E lumtur që do jem afër jush. Mezi pres”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e famshme Heather Locklear sërish ka probleme psikike dhe për këtë ka përfunduar në spital.

“Il Barone Rampante”, shqipëruar “Baroni mbi pemë”, është libri që ka frymëzuar që nga koha e fëmijërisë, arkitektin e famshëm italian St

Gazetari i njohur Blendi Fevziu nuk e ka ekspozuar shumë vajzën e tij të madhe Mishel në rrjete sociale.

Një atlete ka marrë mijëra dollarë nga donacionet pasi deklaroi se prindërit e mohuan kur zbuluan se është lesbike.

Fatkeqësisht, të ngrihesh në detyrë është më tepër një art se një shkencë.

Bëhuni gati për një përballje titanësh në vitin 2019.

Një balenë e ngordhur në bregun e Indonezisë është gjetur me mbetje plastike në stomak, përfshirë 115 gota.

Pranvera Borakaj është përballur me një situatë shumë të sikletshme gjatë një prej transmetimeve të emisionit të mëngjesit ‘7 pa 5’ në “V

Gjashtë persona ndodheshin të bllokuar në ashensor kur po binte plot 84 kate në Çikago.

Jeni supersticiozë dhe i frikësoheni të martës? Ne po ju ndihmojmë duke luftuar të paktën frikën që keni nga dita e sotme.