Pamela Anderson ribashkohet me të fejuarin 18 vjet më të ri

18/03/2019 - 19:13

Aktorja e njohur hollivudiane Pamela Anderson pak kohë më parë i dha fund fejesës së saj disa mujore me futbollistin 33-vjeçar, Adil Ram.

Por mesa duket çifti ka vendosur ti japë edhe një shans marrëdhënies së tyre dhe kanë disa javë që janë kthyer bashkë, sipas TMZ.

Sipas burimeve pranë çiftit ai po e largon aktoren 51-vjeçare nga familja dhe miqtë e saj, si dhe nuk dëshiron më që ajo të frekuentojë jetën e natës.

Më herët, mediat kanë raportuar se ndarja e tyre erdhi pasi Ram nuk kujdesej sa duhej për djemtë e tij binjakë, të cilët i ka patur nga një marrëdhënie tjetër.

Mbetet për të parë nëse këtë herë do të funksionojë lidhja mes tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve më të famshme dhe të dashura për publikun shqiptar.

Një vajze të vogël, e cila gjeti një prezervativ të përdorur në ushqimin që kishte blerë në McDonald’s, i është bërë një test STD për të

Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë, ka festuar të dielën 93-vjetorin e lindjes, d

Atëherë kur ëndrrat e Jolandës ishin bërë thuajse realitet, me një bashkëshort që e kishte zgjedhur vetë dhe dy fëmijë si fryt i dashuris

Skeleti i Ivan Klyucharev-it, 31-vjeçarit të zhdukur 2 vjet më parë e që aspironte të ishte iluzionist, u gjet i prangosur pas një peme n

Një diamant i rralë ngjyrë blu është zbuluar në Botswana.

Tani që ka bërë divorcin me partinë e saj, sepse nuk pranoi të dorëzojë mandatin e deputetit, Rudina Hajdari ka marrë përsipër që të bëjë

52-vjeçari Alberto Vazzoler, një ish-dentist nga San Donà di Piave në tetorin e vitit 2016 fshehu paratë te soba pasi nuk i kishte deklar

Pornostarja Anna Ciriani është mes kandidatëve për zgjedhjet në Parlamentin Europian.