Pandemia ndërpret xhirimet e filmit të shumëpritur amerikan

14/09/2020 - 22:40

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly janë duke punuar në një film të ri ‘Midnight in the Switchgrass’. Xhirimet e filmit fillimishit ishin nderprerë në mars të këtij viti për shkak të Covid 19.

Pas disa muajsh pushim, aktorët dhe ekipi u kthyen përsëri në korrik në ishullin e Karaibeve. Së fundi dy anëtarë të ekipit kanë rezultuar pozitiv me Covid 19.

Kompania Pimienta Film ka njoftuar se duhet nderprerë xhirimet menjëherë.

Regjisori Randall Emmett po planifikon të rifillojë xhirimet në Santa Barbara në javët e ardhshme me masa paraprake më të rrepta.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e sotme, është ndarë nga jeta në Itali, në moshën 83-vjeçare, dirigjentja e parë shqiptare, Rozmari Jorganxhi. Disa orë pas ndarjes

Ova dhe Memo përlotën të gjithë botën, duke bërë që filmi të korrte sukses menjëherë. 

Chrissy Teigen është dërguar në spital për shkak të problemeve me shtatzeninë e saj.

Regjisori, James Cameron ka deklaruar se xhirimet e filmit “Avatar 2” kanë përfunduar.

32-vjeçari nga Franca, Anthony Loffredo e ka mbuluar trupin e tij me tatuazhe dhe pirsing në mënyrë që të duket si një alien i vërtetë.

Një djalë 6-vjeçar ka ndërruar jetë në qytetin e Teksasit, pasi  një lloj paraziti i quajtur ameba i ka shkatërruar trurin.

Ish-presidenti amerikan Barack dhe Michelle Obama janë njerëzit më të admiruar në botë, sipas një sondazhi nga ”YouGov Opinion Research I

Aktorja Lisa Kujofsa do të largohet nga spektakli i Klanifornias. Lisa e bëri vetë njoftimin përmes rrjeteve sociale,  por nuk dha shumë

Këto janë momentet shokuese kur një lum vere të kuqe shpërthen nga depozita 50,000-litra në një fabrikë në Spanjë. Pamjet e shpërndara në