"Para se të dilja te ‘Kënga Magjike’ bëra hundën!"

23/01/2020 - 20:50

Këngëtarja e njohur ka zbuluar se e ka bërë hundën.

E ftuar pasdite tek “Rudina”, ishte këngëtarja e cila ra shumë në sy gjatë “Këngës Magjike”, me baladën e saj “Bosh”.

Marjona Metohu tregoi se njerëzit e kanë pëlqyer shumë këngën, por shumë nuk e dinë që e këndon ajo sepse nuk e njohin.

Gjatë emisionit, Marjona tregoi edhe një detaj për pamjen e saj, duke pranuar se ka bërë hundën.

“Kam bërë ndërhyrje. 2 javë para se të dilja në Kënga Magjike kam bërë hundën. Mendoj që disa njerëz e kanë vënë re e disa jo. Ata që më njohin nuk i ka shpëtuar si detaj ndërsa ata që nuk më njohin nuk e kanë vënë re”, tregoi Marjona.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Më 25 shkurt 1836, Samuel Kolt regjistroi shpikjen e tij, revolverin me pesë fishekë.

Koronavirusi është tema e momentit në Itali dhe Mario Balotelli ka shprehur mendimin e tij në lidhje me situatën e krijuar.

Anxhela dhe partneri i saj ishin në prag të realizimit të ëndrrës së tyre të madhe, për të kurorëzuar lidhjen e dashurisë në martesë.

Janë disa shenja që duhet të mësojnë të mjaftohen, pasi janë shumë të pasigurt në vetvete. Ja cilat janë:

Qindra njerëz janë filmuar duke u mbajtur rradhë për të blerë maska për fytyrën, nën frikën e shpërthimit të koronavirusit, në një qytet

Ish-producenti i famshëm i filmave, Harvey Weinstein është shpallur fajtor për dy nga akuzat gjatë gjyqit për abuzimet seksuale. Ai, ësht

Një burrë guximtar që donte të provonte me çdo kusht se planeti i tokës është i rrafshët dhe jo në formë globi, është vrarë nga rënia e r

Gjatë jetës së tij Kirk Douglas gjithmonë ka financuar shoqata bamirëse.

Autori Dean Koontz parashikoi shpërthimin e koronavirusit në librin e tij të vitit 1981 "Sytë e errësirës".