Paratë derdhen në autostradë, shoferët në garë për t'i mbledhur (VIDEO)

11/07/2019 - 11:22

Dera e një kamioni të blinduar që po transportonte para është hapur në Interstate 285 në Atlanta mbrëmjen e së martës duke i derdhur ato në autostradë.

Kompania vlerësoi se shuma e parave të derdhura ishte 175,000 dollarë.

Shoferët që po udhëtonin njëkohësit me kamionin, ndaluan makinat e tyre për të mbledhur paratë ndërsa të tjerë filmuan ngjarjen teksa njerëzit përpiqeshin të kapnin paratë që po i merrte era.

Më shumë se 15 automjete ndaluan për të marrë paratë që ranë nga automjeti i blinduar.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pandemia e koronavirusit ndërroi shumë nga sjelljet tona të përditshme dhe një nga to është dhe konsumimi i alkoolit.

Një eksperte e familjes mbretërore të Spanjës tha dje se ish-mbreti i vendit, 82 vjeçari Juan Carlos, është larguar drejt Abu Dhabi me të

Ditën e sotme, 15 gusht, gazetari i njohur sportiv Bujar Qesja feston ditëlindjen.

Një nënë e 11 fëmijëve ka zbuluar se është e dëshpëruar për më shumë fëmijë, edhe pse ka kaluar pothuajse një dekadë të jetës së saj duke

Prej 7 vitesh, këngëtarja e njohur Rozana Radi po shijon lidhjen e saj të dashurisë, ndonese asnjehere nuk eshte prononcuar per kete fakt

Një ish-Miss SHBA e kthyer së fundmi në mundëse profesioniste ka rrahur mizorisht ish-të dashurin e saj me zinxhirin e qenit.

Aktorja amerikane Olivia Munn, ka ndarë një sekret intim me publikun.

Organizata Botërore e Shëndetit dhe shumë ekspertë të Shëndetësisë, e kanë vlerësuar vendosjen e maskës mbrojtëse si mjetin kryesor të fr

Aktorja e njohur Hymejra Akbaj ka humbur djalin e saj në moshën 47 vjeç. Ajo e ka gjetur të birin të vdekur në shtëpi si pasojë e një sul

Universiteti Durham në Mbretërinë e Bashkuar po kërkon vullnetarë që do të jenë pjesë e një eksperimenti për COVID-19, e cila do të zbulo