Pas lirimit nga qelia, Stresi paralajmëron fansat

17/06/2019 - 19:25

Ditë më parë, saktësisht në ditëlindjen e tij, Gjykata e Tiranës la të lirë reperin Stresi.

Madje ai publikoi dhe një video ku u shpreh se ishte dhurata më e mirë që mori.

“Nuk thyhem para sfidave çfarëdo qofshin ato dhe sot në orën 00:00 me familjen time, miqtë dhe të afërmit ditlindjen time e ndaj me ju sepse ju më ishit pranë gjithmonë në kohë të mira dhe të vështira.Dhurata me e mirë qe mora për ditelindje ishte LIRIA”, shkroi Stresi.

Ndërsa, tani reperi ka reaguar sërish duke paralajmëruar për projektet që do realizojë në vazhdim.

“Ktu e lashe …. Ma Mir MOs Me Dit vazhdimin see u soon”, ka shkruar Stresi.

“Të du mam”, ishte kënga e fundit që Stresi realizoi para se të arrestohej, këngë kjo pjesëmarrëse në “Kënga Magjike 2019”, por që po tek prezantimi i ngeli në ngjysmë, përshkak gjithë asaj çka ndodhi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dukesha e Sussexit ka rrëzuar nga fronti sipërmarrësen Kylie Jenner duke u kthyer në një nga femrat më me stil të këtij viti.

Turi për ti rënë botës përqark me motor nuk ka shkuar si duhet për një motoçiklist meksikan.

JLo flet në një intervistë të gjatë për edicionin e ardhshëm të Super Bowl Hlaftime Show 2020, ku do të performojë së bashku me Shakiran:

Mediat serbe e kanë marrë për provokim faktin se një firmë shqiptare ka nisur të shesë çokollata në vendin e tyre.

Videoja e një qeni shqiptar, që shkrihet me tufën e dhenve në një rrugë në Shqipëri, u bë virale në rrjet.

Pamje tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet.

Autoritetet shtetërore në Nigeri raportojnë se një qytetar i Lagos mbante për kafshë shtëpiake një luan.

Një aksident trafiku ka ndodhur në Austri, ku është përfshirë edhe një shqiptar që jeton atje.

Paraardhësit e lashtë të të gjitha kafshëve, por edhe të njerëzve, mund të kenë qenë biseksualë, të angazhuar në akte homoseksuale, në ve

Themeluesi i Microsoft- it, Bill Gates rezulton aktualisht si njeriu më i pasur në botë.