Pas ndarjes nga i dashuri, shet lotët për 12.000 dollarë! (FOTO)

21/09/2018 - 18:19

   Noah Cyrus po shet një shishe me lotët e saj, për 12,000 dollarë.

Këngëtarja 18 vjeçare ka nxjerrë në shitje shishen, si pjesë e koleksionit të saj të rrobave me firmën ‘Pizzaslime’.

“Kjo është një shishe me 12 pika loti nga Noah Cyrus, që kanë dalë si rezlutat i pikëllimit të saj”, thuhet në faqen e firmës. 

Bashkë me lotët, Noah shet edhe bluza me fotografi të babait të saj dhe një filxhan me fjalët “Lotët e Noah Cyrus”.

Pikëllimi që ka shkaktuar këto lotë të shtrenjtë vjen nga ndarja me Lil Xan, ish të dashurin e saj i cili merr pjesë edhe në albumin e saj.

Ata kanë qenë bashkë vetëm një muaj, por këngëtarja po e shfrytëzon këtë ndarje duke e bërë më dramatike për të promovuar albumin e saj me titull ‘GoodCry’, i cili del në shitje sot, më 21 shtator.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pasi Tristan Thompson e tradhtoi Khloé Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, në rrjet kanë vërshuar me shpejtësi

Dukesha Meghan Markle organizoi dje festën e foshnjes që do të sjellë në jetë.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet që kanë një histori të gjatë dashurie, ato u fejuan gjatë vitit 2018.

Bebe Rexha ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Last Hurrah” ku duket më seksi se kurrë.

"Disney" ka qenë dhe vazhdon të jetë një nga produksionet më të njohura dhe të suksesshme kur bëhet fjalë për filmat vizatimorë.

8-vjeçarja Frensi Lluka, i ka idetë e qarta se çfarë do të bëhet kur të rritet.

Partnerja e kryeministres lesbike të Serbisë, Ana Bërnabiq, Milica Gjurgjiq, ka sjellë në jetë një djalë.

8 vite më parë Gjon Muharremaj mahniti jurinë e ‘Albania’s Got Talent’ me zërin e tij teksa këndonte një prej baladave më të dashura fran

Modelja australiane Jem Wolfie ka kaluar një ditë të bukur në plazh dhe ka ndarë me fansat e saj fotot nga bregdeti i vendlindjes së saj.

Aktualisht kudo në rrjet gëlojnë lajmet se Tristan Thompson ka tradhtuar Khloé Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woo