Pas skandalit të fotove, Jessica Biel është ende e mërzitur me Timberlake

14/01/2020 - 20:37

Pak muaj më parë këngëtari dhe aktori Justin Timberlake u përfshi në një ‘skandal’ mediatik pas publikimit të disa fotove të rrjete sociale, ku ai u shfaq duke flirtuar me një kolegen e tij, madje duke qëndruar dorë për dore.

Sipas mediave të huaja ndonëse bashkëshortja e tij, aktorja Jessica Biel e ka falur, vijon të jetë e mërzitur me Timberlake.

Kjo sepse ai i ka bërë asaj shumë premtime lidhur me qëndrimin dhe fokusimin në familje, të cilat nuk po i mban dot.

Megjithatë burime të tjera pranë tyre kanë pohuar se ata po përpiqen të kthejnë lidhjen e tyre aty ku ka qenë, si dhe duan të qëndrojnë sa më larg vëmendjes mediatike. Justin dhe Jessica janë të martuar prej disa vitesh dhe aktualisht janë prindër të një djali 4-vjeçar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja amerikane Olivia Munn, ka ndarë një sekret intim me publikun.

Organizata Botërore e Shëndetit dhe shumë ekspertë të Shëndetësisë, e kanë vlerësuar vendosjen e maskës mbrojtëse si mjetin kryesor të fr

Aktorja e njohur Hymejra Akbaj ka humbur djalin e saj në moshën 47 vjeç. Ajo e ka gjetur të birin të vdekur në shtëpi si pasojë e një sul

Universiteti Durham në Mbretërinë e Bashkuar po kërkon vullnetarë që do të jenë pjesë e një eksperimenti për COVID-19, e cila do të zbulo

Raporti i Princ Harry-t me mbretëreshën Elizabeth ka ngjallur përherë shumë diskutime në rrjetet sociale nga ndjekësit e pallatit mbretër

Studiuesit e Universitetit të Kalifornisë, San Francisko, kanë shpikur një spraj hundësh me antitrupa sintetikë, të cilët besojnë se do t

Bashkia e Durrësit në bashkëpunim me Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor do të organizojë nesër në qytetin breg

Pavarësisht pandemisë së koronavirusit, turistët e huaj vijojnë të zgjedhin qytetin bregdetar të Durrësit për të kaluar pushimet.

13 gushti është dita e mëngjarashëve dhe këtë e feston 10% e popullsisë së botës.

Në më pak se 7 muaj, që kur kanë braktisur titujt zyrtarë dhe Mbretërinë e Bashkuar, Harry dhe Meghan ndërrojnë për herë të tretë vendban