Pas tragjedisë, shtrohet në spital vajza e madhe e Kobe Bryant

27/01/2020 - 19:44

Bryant la pas 3 vajza, një prej tyre vetëm 7 muajshe si edhe bashkëshorten Vannesa.

Duket se prej lajmit të trishtë vajza e madhe e basketbollistit ka përfunduar në spital. Mediat amerikane konfirmojnë se 17 vjeçarja Natali vuan nga astma dhe kur mësoi lajmin nisi të kishte probleme me frymëmarrjen.

Ndërkohë njerëz të thjeshtë, kolegë dhe artistë i kanë kushtuar homazhe ikonës së basketbollit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Xiao Xiao është deklaruar pa koronavirus 17 ditë, pasi ajo lindi me infeksionin viral në spitalin e fëmijëve në Wuhan.

Është zhvilluar dje pasdite në Los Angelos ceremonia e lamtumirës për ish-basketbollistin Kobe Bryant, i ndarë nga jeta në mënyrë tragjik

Modelja shqiptare Keisi Muça, e cila jeton prej kohësh në Seul, ka treguar se si ka shpëtuar nga koronavirusi.

Armando Sadiku dhe Keidi Bare mund të përfundojnë shumë shpejt pjesë e një “reality show” duke luajtur në radhët e skuadrës së Malagas.

Një grua në Wuhan ka rrezikuar jetën e saj duke zbritur nga tetë kate pallati, nga dritarja.

Ndërron jetë në moshën 112-vjeçare njeriu më i vjetër në botë, Chitetsu Watanabe, nga Joetsu City i Japonisë.

Më 25 shkurt 1836, Samuel Kolt regjistroi shpikjen e tij, revolverin me pesë fishekë.

Koronavirusi është tema e momentit në Itali dhe Mario Balotelli ka shprehur mendimin e tij në lidhje me situatën e krijuar.

Anxhela dhe partneri i saj ishin në prag të realizimit të ëndrrës së tyre të madhe, për të kurorëzuar lidhjen e dashurisë në martesë.

Janë disa shenja që duhet të mësojnë të mjaftohen, pasi janë shumë të pasigurt në vetvete. Ja cilat janë: