Performanca në “AMA” e dyshes së njohur latine rrezikoi censurimin, çfarë të ketë ndodhur?

24/11/2020 - 09:18

Para dy netësh u mbajt ceremonia e “American Music Awards”, që mblodhi disa nga emrat më të njohur të muzikës botërore. Yjet dhuruan performanca të jashtëzakonshme. Por ishte performanca e Jennifer Lopez dhe Maluma-s, ajo që ndezi skenën.

Dyshja e njohur latine performuan për herë të parë duetin e tyre të famshëm “Pa Ti + Lonely”. Performanca e tyre i kishte të gjitha duke nisur nga koreografia, dhe kimia mes Jennifer e Maluma-s. Aq kimi kishin, sa organizuesit e AMA’s i janë trembur faktit se numri i tyre mund të rrezikonte censurimin.

Ndërkaq, diva e muzikës pop, Jennifer Lopez kishte veshur një body në ngjyrë të zi, që sigurisht i nxirrte në pah format bombastike. Performanca e artistëve ka marrë komente të shumta dhe e ka ndarë publikun në dy mendime të ndryshme, ka nga ata që thonë se ajo ishte më sensuale seç duhej, ndërsa të tjerë thonë se nuk kishte asgjë shqetësuese në të.

Po ju si mendoni? Ne ju sugjerojmë të shihni më parë videon dhe më pas gjykojeni vetë performancën.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas shpalljes si president i Joe Biden, Ivana Trump, bashkëshorti i saj dhe Donald Trump janë larguar nga Washingtoni në Florida, duke lë

Vladimir Putin ditët e fundit është në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas zbulimit të vajzës së tij sekrete.

Këngëtari polifonik, Guri Rrokaj i ka kushtuar një këngë Presidentit turk, Rexhep Taip Erdogan.

Një ceremoni e cila kishte shumë pak persona dhe ndër të tjera ajo që ra në sy, ishte veshja lejla që kishin zgjedhur disa nga gratë më t

Këngëtarja Fjolla Morina ishte padyshim një nga personazhet më të përfolur të 2020-të.

23-vjeçarja Victoria Strauss ka vdekur në një aksident të frikshëm në Ohio, të SHBA, teksa tentonte të paguante parkimin me kartën e saj.

Autopsia ka zbuluar të vërtetën e vdekjes së modeles Alexis Robinault Sharkey, trupi i së cilës u gjet pa shenja jete në një rrugë në Tex

Tiffany Trump, vajza më e vogël e ish-presidentit amerikan, Donald Trump është fejuar me të dashurin e saj, Michael Boulos.

Avokatët e Dukeshës së Sussex, Meghan Markle kanë deklaruar se padia kundër tabloidit "Associated Newspapers" për shkelje të privatësisë

Viti 2021 pritet të jetë shumë më ndryshe se viti pandemik që lamë pas, për shkak të të cilit u anuluan shumë prodhime kinematografike os