Periudha e vështirë do të përfundojë për këto shenja të horoskopit

23/11/2020 - 17:35

Periudha e vështirë është gati të mbarojë për pothuajse gjysmën e shenjave të zodiakut.

Kjo ndodh kur ti sforcohesh për më të mirën dhe duhet të kalosh kohën për të evituar periudhën më të keqe.

Por tani gjithçka është e re dhe të gjithë duhen ta presin këtë.

Binjakët

Është një kapitull i ri që po arrin në lidhjen tënde dhe pse tani mund të duket jo reale. Sidoqoftë një valë e re dashurie, e sinqertë dhe e mirëkuptueshme se kjo është diçka që ia vlen të ruani, do të mbulojë çiftin tuaj. Ndoshta është momenti që duhet të merrni një vendim të rëndësishëm për të dy në jetën tuaj.

Luani

Kjo shenjë gati i kaloi provat dhe e bëri me dinjitet. Ju jeni shumë të lodhur për së shpejti do të shfaqet mundësia për të pushuar. Mos luftoni ,për të do të ndodhë vetvetiu. Ndërkohë gjithçka po shkon siç duhet dhe pas një ose dy muajsh do të merrni rezultatete të pabesueshme nga puna juaj. Kjo nuk është pika përfundimtare e udhëtimit tuaj, ajo do të bëhet akoma më e lehtë deri në verë e vitit të ardhshëm. Dhe më e rëndësishme është se ndihma do të shfaqet nga vetë jeta, forca, besimi në vetvete dhe ajo që po bën.

Virgjëresha

Ju do të gjeni rrugën tuaj dhe kjo i thotë të gjitha. Nëse më parë keni parë njerëz që kanë triumfuar dhe jeni ndjerë të mërzitur sepse nuk jeni ai lloj personi tani gjithçka do të ndryshojë dhe dp të suprizoni ata që nuk kanë besuar tek ju më shumë se një herë.

Ujori

Më në fund, askush nuk do të ndërhyjë në pengimin e zbatimit të planeve tuaja dhe ju do të filloni të bëheni një njeri fatlum. Të vetmuarit e Ujorit do të jenë në gjendje të marrin mbështetje dhe, në të ardhmen e afërt, dashurinë e një personi që do të zëvendësojë pjesën më të madhe të mjedisit të njerëzve që nuk ju kuptojnë dhe vlerësojnë ashtu siç duhet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme Australia ka festuar ditën kombëtare dhe për këtë arsye mijëra qytetarë kanë mbushur plazhet për të festuar, pa patur fri

Një grua kineze që mori ilaçe anti-inflamatore për të fshehur simptomat e COVID-19 në një fluturim nga SHBA-ja në Kinë marsin e kaluar, u

Financat e shumicës së klubeve të futbollit kanë pësuar tronditje gjatë vitit 2020 për shkak të ndikimit të pandemisë së Koronavirusit, q

Pronari i një bar-kafeje ne Angli befasoi me deklaratat e tij, kur tha se fantazmat që ka në shtëpi e ndihmuan të gjente një derë te fshe

Anthony Fauci është punonjësi më i paguar i qeverisë në Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke tejkaluar kështu edhe vetë presidentin.

Deva Cassel, vajza e Monica Belluccit, është protagoniste në fushatën reklamuese të parfumit më të ri që do lançojë "Dolce & Gabbana"

Ne e kalojmë pjesën më të madhe të jetës sonë (rreth një e treta e saj) duke fjetur.

Një operacion unik në llojin e tij, pothuajse një mrekulli e shkencës do të ndryshojë jetën e një vogëlushi 4-vjeçar përgjithmonë. Një pj