Përse Donald Trump kurrë nuk mban unazë?

Postuar: 20/06/2018 - 17:32

   Gjithnjë e më shumë meshkuj vendosin që pas martesës të mos mbajnë unazë dhe ndër ta janë edhe meshkujt më të fuqishëm të botës

Presidenti amerikan Donald Trump është ndër meshkujt të cilët kanë vendosur që simbolin e martesës ta mbajnë në kutinë e stolive, në vend që ta mbajnë me krenari në dorën e djathtë.

Kur në vitin 2004 ka vendosur të fejohet me Melania Knavs, modele me prejardhje sllovene, të cilën e ka njohur më 1998, në dorën e saj ka vënë unazën e fejesës në vlerë prej 1.5 milionë dollarë.

Janë kurorëzuar pas një viti, ndërkaq Melania si zonja Trump është bërë pronare e diamantit prej 13 karatëve!

Trump nuk ka deklaruar asnjëherë arsyen se pse nuk mban unazë. Kjo nuk është risi për të, sepse edhe gjatë martesës me gruan e tij të parë, Ivana Zelnickova, edhe kjo modele, në dorën e tij nuk u pa unazë.

Gjatë martesës së dytë, me Marla Maplesin kohë pas kohe kemi mundur ta shihnim me unazë në dorë. Gjithsesi Trump nuk mban asnjë stoli në duart e tij.

Njësoj si Trump sillet edhe princi William, i cili ka thënë se nuk mban unazë dhe kjo është një zgjedhje personale e tij.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Artisti Robert Aliaj ka bërë një rrëfim të fortë në studion e emisionit “Provokacija” të Mustafa Nanos në ABC News.

   Kimberly Thompson është ish-bateristja e stafit të Beyonce, e cila sapo është tërhequr nga detyra e saj.

   Kur dëshira për të luajtur në lojërat online, na kthehet në një obsesion, duhet të bëjmë kujdes sepse tashmë kjo është një sëmundje…”

   Noah Cyrus po shet një shishe me lotët e saj, për 12,000 dollarë.

Nëse nuk e njihni Cristiano Ronaldo-n, atëherë duhet të keni jetuar poshtë një shkëmbi për 15 vitet e fundit.

Mbrëmjen e kaluar në kryeqytet u zhvillua një ndër eventet më të rëndësishme.

Pasi i ofendoi fëmijën gjatë transmetimit të emisionit ngjarja ka degraduar kur aktorja e njohur është ngritur nga vendi dhe i ka qëlluar

Një parashutist amerikan gati theu këmbët e tij kur hedhja nga pallati 19-katësh nuk shkoi ashtu sic duhej.

Mjaftojnë 30 minuta pas konsumimit të një pijeje të ëmbël joalkoolike, që niveli i sheqerit në gjak të rritet ndjehsëm.

   “Game of Thrones” fitoi çmimin Emmy në kategorinë e më të mirit për seritë dramë, për të tretën herë.