Pezullohet James Bond, Daniel Craig dëmtohet gjatë xhirimeve

14/05/2019 - 11:30

Xhirimet për filmin e ardhshëm të James Bond janë pezulluar pasi aktori Daniel Craig dëmtoi kyçin e këmbës.

Raportohet se aktori pësoi lëndime, ndërsa po xhironte skenat për Bond 25 në Xhamajka.

Sipas "The Sun", filmimi në Pinewood Studios në Londër, i cili ishte planifikuar për këtë fundjavë, është anuluar.

"Ai ishte duke vrapuar gjatë xhirimeve kur rrëshqiti dhe u rrëzua. Daniel kishte shumë dhimbje dhe po ankohej për kyçin e këmbës. Ai u zemërua për atë që ndodhi dhe hodhi xhaketën në tokë i frustruar", tha burimi.

Nuk ka informacione se kur do të rinisin xhirimet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shkencëtarët në Kinë kanë përdorur teknika që modifikojnë gjenet për ta bërë trurin e majmunëve më të ngjashëm me të njeriut.

Këtë vit familja mbretërore nuk do të shkojë për gjueti shpendësh, traditë e cila ka qenë e përvitshme.

Balerina dhe prezantuesja e motit, Alba Hoxha, është shumë e komentuar në media dhe çdo e re që ka të bëjë me të përbën kuriozitet për pu

Zelanda e Re ka tërhequr vëmendjen e medias botërore, kësaj here jo për sulme terroriste por për një zbulim të rëndësishëm.

Nëse deri para pak vitesh një foto vlente sa 1000 fjalë tani mund të themi të njëjtën gjë për emojit (figurinat e vogla të verdha dhe jo

Grimca të vogla plastike, të transportuara nga era dhe që bien më pas në formën e dëborës, u zbuluan në Arktik dhe Alpe, sipas një studim

Një video virale ka bërë që autoritetet të marrin masa ekstreme e të mbyllin një plazh të tërë në Ishujt Filipines.

Këto janë 3 shenjat e horoskopit që shpenzojnë më shumë:

Dashi

Metropolit shqiptar i shtohet një qendër e re, e parashikuar të jetë destinacion i mijëra qytetarëve çdo ditë.

Moda, gjithnjë e më e përhapur në dieta, për të zëvendësuar një vakt me akullore fsheh diçka të jashtëzakonshme ...