Pink rrëfen betejën e djalit të saj me koronavirus: Nuk ka pasur netë që jam lutur më shumë

06/04/2020 - 22:58

Dy ditë më parë, Pink zbuloi se ajo dhe djali i saj rezultuan pozitivë ndaj testeve të Koronavirusit. Së fundmi në një video live në ‘Instagram’, Pink pranoi se djali i saj kishte vuajtur më shumë këto kohë, me ulje dhe ngritje të shpeshta.

“Akoma pas tre javësh ka akoma temperaturë”, u shpreh ajo. “Nuk ka patur netë që kam qarë dhe jam lutur më shumë. Është për të qeshur, por në një pikë mendova që na premtuan se fëmijët do jenë mirë. Nuk është e garantuar. Asnjë nuk është i mbrojtur prej kësaj”, shtoi këngëtarja.

Pink tregoi se ata janë më mirë se sa kanë qenë, janë duke i rikuperuar dhe pas 3 javësh kanë rezultuar negativë. Kujtojmë se ajo dhuroi 1 milionë dollarë për luftën kundër këtij virusi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Reperi britanik, Swarmz, arriti që të shpëtonte pa lëndime nga aksidenti që pati me “Ferrari”-n 250 mijë paund (280.000 euro), pasi u për

Më 26 janar legjenda e basketbollit Kobe Bryant ndërroi jetë në një aksident tragjik së bashku me vajzën e tij dhe 6 persona të tjerë.

Një efektiv policia është ndjerë keq dhe ka pësuar një gjendje të fikëti, teksa ishte në krye të detyrës.

Prej disa kohesh, perflitet se Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të ndahen.Shkak i kesaj jane spekulimet se Meghan detyroi H

Të rinj e të moshuar kanë harruar kohën e pandëmisë dhe kanë shkuar të shijojnë rrezet e dielit në bregdetin e Golemit.

Saturni, aligatori personal i liderit nazist Adolf Hitler, i famshëm në kohën e luftës me mijëra vizitorë të kopshtit zoologjik të Berlin

Përqafoi të dashurën, ndërsa ishin duke ecur në rrugën ”Strada Nuova”, në qendër të qytetit të Pavias, dhe për këtë gjest u gjobit nga po

Një fëmijë 1-vjeçar është kthyer në një personazh shumë të dashur në mediat sociale.

“Minjtë po bëhen gjithnjë e më agresivë në kërkimin e tyre për ushqim pasi restorantet në të gjithë SHBA-në janë ende të mbyllura për të