Plaçkitësi plaçkitet sapo del nga dyqani (VIDEO)

05/06/2020 - 22:32

Problemi i të qenit kriminel është se kur merr objekte që nuk të takojnë, nuk ke asnjë siguri nëse dikush dëshiron të t’i marr ato.

Kështu edhe ndodhi në një ngjarje në SHBA. Një person pasi vodhi një dyqan me pajisje teknologjike, u zu menjëherë nga disa plaçkitës të tjerë.

Në pamjet që shihen, personi ishte jashtë formës dhe nuk arriti t’i mbrojë ato që kishte. Ai u rrah dhe humbi gjithçka që kishte me vete.

Trazirat në SHBA kanë dalë nga kontrolli. Shumë plaçkitës po thyejnë dyqanet duke shfrytëzuar anarkinë që po mbretëron nëpër qytetet e SHBA-së. Presidenti Trump ka reaguar duke thënë se kush i thyen dyqanet do të përballet me të shtëna. Ai ka marrë kritika për këto deklarata.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Njerëzit që punojnë në distancë mund të kenë shansin të zhvendosen në Barbados për një vit, sipas propozimeve të reja që po marrë në kons

Stephanie Winston Wolkoff, ish-shoqja e Melania Trump ka gati librin e saj që do të titullohet “Melania and me”, me sekrete për zonjën e

A jeni ndër ata që lodheni në përpjekjen më të vogël?

Ndërkohë që kampionati francez është mbyllur përpara kohe për shkak të një vendimi të qeverisë, Paris Saint Germain ka nisur përgatitjet

Dy elefantë bebe, që ushqehen nga e njëjta nënë, janë pikasur në një park kombëtar në Sri Lanka, dhe zyrtarët mendojnë se ta mund të jenë

Një shoqatë italiane e dasmave ka organizuar një manifestim të pazakontë me 15 vajza të veshura me fustane nusërie, të cilat kanë parakal

Gjinekologia Anika Dokle ka postuar një foto fantastike, të një bebeje e cila ka lindur me këmishë në maternitetin "Koço Gliozheni".

Aktorja e “Glee”, Naya Rivera, 33 vjeçe, raportohet e zhdukur pas një aksidenti gjatë notimit në liqenin Piru, Ventura, Kaliforni.

Aspirinat me siguri janë të njohura për ju duke qenë se janë ndër barnat e para që zgjidhin problemet shëndetësore.