Plumb në qafë, vdekja misterioze e modeles së njohur

15/10/2018 - 22:31

Fund tragjik për modelen amerikane Kelsey Qayle. 28-vjeçarja nga Atlanta ka vdekur në rrethana të pashpjegueshme, teksa kohët e fundit ishte parë duke lëvizur në qytet me të dashurin e saj.

Ajo ishte plagosur nga një plumb qorr teksa lëvizte me makinë dhe ka ndërruar jetë në spital.

Policia po heton ngjarjen, ndërsa familja e saj kërkon të vërtetën dhe ka dyshime për të dashurin e saj.

Sipas rindërtimit të policisë, shkruan Daily Mail, Kelsey po drejtonte makinën në korsinë e kundërt me drejtimin e udhëtimit, kur shkaktoi një aksident që përfshiu tre makina, teksa ishte në timonin e një Mazda 626.

Agjentët thonë se fillimisht ata mendonin për një aksident pas humbjes së kontrollit të automjetit nga modelja e re, e cila kishte fituar famë në shtetin e Georgias.

Por pastaj mjekët zbuluan plagë nga një e shtënë me armë zjarri dhe skenari ka ndryshuar tërësisht, pasi plumbin Kelsey e ka marrë në qafë, duke i dëmtuar palcën kurrizore, që i shkaktoi vdekje celebrale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej një kohe të gjatë aktorja Olta Gixhari i ka munguar teatrit. Shumë persona e pyesin aktoren dhe i kërkojnë që të kthehet në skenë.

Një website britanik me emrin “Skyscanner”, na ndihmon të gjithëve ne që duam bileta sa më të lira avioni, hoteli e makine me qira, para

Nëse jeni të stresuara nga pamja që ka fytyra juaj këto kohë, herë nga moti i keq dhe herë nga pagjumësia, ka një zgjidhje të thjeshtë që

Ato janë dy nga moderatoret më të njohura dhe më të pëlqyera të showbizit shqiptar dhe gjithashtu janë dhe motra.

Një propozim për martesë në mes të aeroportit të Catanias në Itali nuk shkoi ashtu siç duhej.

I ftohti ekstrem me temperatura tepër të ulëta ka përfshirë rajone të gjera në Amerikë, Europë dhe Azi.

Një studim amerikan ka dalë në konkluzionin se gratë kur bien në dashuri përjetojnë ndryshime fiziologjike të ngjashme me ato të personav

Fotoja e një veze ka thyer të gjitha rekordet e pëlqimeve në Instagram, duke rrëzuar nga froni yllin e rrjeteve sociale Kylie Jenner.

Ajo u betua se do të hakmerrej dhe kështu vendosi të ushtrohet në palestër së bashku me motrën e saj.

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka qenë gjithnjë mjaft e kujdesshme që të mos publikojë portretin e plotë të vogëlushes së saj Mia