Po bënte pazar, gruaja gjen gjarpër në karrocë

24/05/2019 - 22:28

Një grua kishte shkuar në një market për të bërë pazar, por u përball me një skenë aspak të këndshme. Teksa ishte duke kontrolluar në market në Baton Rouge, Louisiana për të marrë ushqimet, ajo u pyet nga një kilente nëse gjarpri ishte i saj. -A është gjarpri juaj ky ?

Sigurisht që nuk ishte…

Zonja nuk e kishte vënë re fare se në njërën anë të karrocës së saj gjendjen një gjarpër.

Ajo njoftoi menjëherë punonjësit e marketit lidhur me gjarprin dhe e la menjëherë karrocën duke marrë një tjetët.

Gjithashtu ajo nuk nguroi të bënte dhe një foto dhe ta hidhte në rrjetet sociale ku u shpërnda mbi 11.000 herë në Facebook.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dy personave që drekojnë në një restorant mesatar në Shqipëri fatura nuk do t’i kalojë shumën prej 2,500 lekësh.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Londër, pasi një bankomat nisi të nxjerr para në kohën që njerëzit kalonin aty pranë.

Vetëm pak ditë më parë ylli televiziv Kim Kardashian ndodhej për një vizitë në “Shtëpinë e Bardhë” ku tregoi se ka nisur bashkëpunimin me

Ditë më parë, saktësisht në ditëlindjen e tij, Gjykata e Tiranës la të lirë reperin Stresi.

Albi Gjoka nga Durrësi, është një i ri shqiptar, që sapo ka hedhur hapat e parë të suksesit në rrugën e politikës së jashtme ndërkombëtar

Truri i njeriut mund të prodhojë 12.000 deri në 50.000 mendime në ditë, megjithatë ende nuk e dimë se çfarë tjetër është i aftë të bëjë.

Ashtu si lëkura, flokët tanë, sidomos në verë, kanë nevojë për mbrojtje nga dielli dhe hidratim.

Aktivitetet kriminale të lidhura me produktet e falsifikuara po kryhen nga rrjete të krimit të organizuar gjithnjë e më shumë të profesio

Në atmosferën e duartrokitjeve të miniserialit amerikan “Chernobyl”, ai mori një meritë të veçantë si një nga personat që shmangën një ka

Kapiteni i Real Madrid-it dhe Spanjës, Sergio Ramos, është martuar këtë të shtunë me drejtuesen televizive spanjolle, Pilar Rub