"PO-ja më e rëndësishme në jetën time!"

17/10/2019 - 20:29

Ukraina ka bërë një super fazë eleminatoresh për 'EURO 2020', ku arriti kualifikim në ndeshjen përballë Portugalisë së CR7.

Një nga lojtarët kryesorë të Ukrainës ka qenë edhe ylli Manchester City, Zinchenko i cili ka ndihmuar tepër vendin e tij për të arritur këto rezultate të shkëlqyera.

Ditën e hënë 22-vjeçari pas fitores më Portugalinë ka propozuar të dashurën e tij në stadiumin nacional në Kiev.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ndihmës mjeke është arrestuar pasi i mori nga gishti unazën një pacienteje të vdekur dhe e shiti në një dyqan pengjesh.

Një vajzë 15-vjeçare ndërroi jetë pasi mori MDMA, e njohur si  ekstazi që kushtonte vetëm 3 dollarë.

Koreja e Jugut ka ‘ndalur’ vetëm për një ditë, për të mos shqetësuar qindra mijëra gjimnazistë gjatë provimit të pranimit në universitete

Mishi i pulës është shumë i përdorur për receta të ndryshme gatimi. Por ndryshe nga mishrat e tjerë ai prishet më shpejt.

Një djalë “gjeni” në Belgjikë është duke përfunduar diplomën e universitetit që në moshën 9-vjeçare.

Ju ka ndodhur ndonjëherë që (përveç lumturisë), të ndjeni një ‘siklet’ sa herë vjen e premtja?!

NASA ka siguruar për të parën herë prova konkrete për praninë e oksigjenit në atmosferën e Marsit.

Si zgjedh secila prej shenjave ta harxhojë kohën, kur në fakt, duhet të ishin duke bërë diçka të dobishme?

Më në fund, janë krijuar këpucët e përshtatshme për mjekët dhe infermierët që qëndrojnë më shumë se 8 orë në punë.

Dy të moshuar, burrë e grua kanë përfunduar në pranga pasi akuzohen se kanë varrosur për së gjalli nusen e tyre dhe më pas i kanë fshehur