Policia arreston qenin pasi sulmoi një dre

17/04/2018 - 11:34

Një imazh qesharak i një qeni të vendosur pas hekurave të një makine policie është bërë viral në internet. Qeni është arrestuar pasi sulmoi një dre.

Pronarja e qenit Emme Thompson postoi në Twitter një fotografi të qenit pasi u kap nga policia. 21-vjeçarja shkruan se dikush ka lajmëruar policinë pasi Finn u largua nga shtëpia dhe sulmoi drerin.

Fotografia u realizua nga babai i saj i cili shkoi për të shpëtuar qenin. Pamja virale është shpërndarë më shumë se 180.000 herë në rrjetet sociale.

Më vonë ajo shkruajti në Twitter se Finn ishte liruar nga policia por familja do të merrte gjobë nëse do ta linte pa zinxhir.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

"Despacito" e këngëtarit Luis Fonsi në bashkëpunim me reperin, Daddy Yankee është bërë kënga më e transmetuar e të gjitha kohërave.

Një turist britanik, David Humphries, i cili ndodhej për pushime në Egjipt, ka humbur jetën, pasi është ndjerë keq në pishinën e resortit

E teksa bota mbarë respekton në 20 Tetor Natën e Hënës, Kina mendon përtej saj.

Është munduar që shpeshherë ta mbajë familjen e tij larg mediave dhe fotove në rrjete sociale, por siç duket këtë herë kryeministri Edi R

Arrestimi i Arkimed Lushaj ku shihej gati nudo në një dhomë hoteli, i mbuluar vetëm me çarçaf bëri xhiron e mediave.

Ndërkohë që Sali dhe Shpresa Lushaj, prindërit e këngëtarit Arkimed Lushaj që u arrestua pak ditë më parë, kanë qenë sot të ftuar në emis

Ëndrra e çdo femre është që të duket e re në çdo moshë, por një nënë e tre fëmijëve duket se e ka realizuar këtë dëshirë.

Një aksidenti i pazakontë është regjistruar të enjten rreth orës 18:30 në fshatin e vogël të Gütersloh në Gjermaninë Perëndimore.

Aurenc Bebja/ Publikohet letra e lamtumires se Princ Vidit drejtuar shqitareve para se ai të largohej nga porti i Durrësit.

Kryeministri Edi Rama ishte sot i ftuar në “Zonë e Lirë”.