Policja seksi shqiptare zhvishet mes dëborës, lë të gjithë me gojë hapur (FOTO)

27/01/2021 - 14:42

Linda Aliu është një nga policet më seksi në Kosovë. Ajo njihet për format e saj bombastike dhe fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Për Lindën ka shkruar edhe media Britanike Express.co.uk, ku thuhet se fotot e saj po shpërndahen nga mijëra njerëz dhe se po e shijon në maksimum punën si police.

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Brezovicës për të kaluar pushimet mes dëborës nga ku nuk kanë munguar as fotot provokuese.

Në një postim në rrjetet sociale ajo shihet e veshur me bikini brenda një jakuzzi në një ambient jashtë i rrethuar nga dëbora. Komentet kanë qenë të shumta nga ndjekësit ku e përgëzojnë për format e saj trupore.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një nga këshillat më të përdorura rëndom nga gjyshet dhe nënat fisnike shqiptare është që “zgjohu herët, që ta kesh ditën përpara.”

Reperi Corey Detiege, i njohur si Chucky Trill ka ndërruar jetë në moshën 33-vjeçare pasi u qëllua për vdekje nga një person i paidentifi

CBS do të paguajë rreth shtatë deri në nëntë milionë dollarë për të drejtat e transmetimit të intervistës prej dy orësh, shumë të pritur

Shkënda Lili është një detektive private, e cila investigon çështje të ndryshme sipas kërkesave të klientëve.

Disa njerëz kanë prirjen e natyrshme të qëndrojnë të lumtur dhe pozitivë edhe në situata të tmerrshme, ndërsa të tjerët thjesht vërshojnë

Printimet në dimër janë tendenca më mbreslënëse e sezonit, e cila synon të transformojë stilin tuaj!

Diego Maradona u nda nga jeta në nëntorin e vitit të kaluar për shkak të një arresti kardiak në moshën 60-vjeçare.

Ky është momenti dramatik, kur një fuoristradë e bardhë futet brenda një supermarket në Britani, duke i hedhur blerësit në ajër.

Albatrosi i njohur me emrin ‘Wisdom’ (Dituri), zogu i egër më i moshuar i botës, ka çelur vezën e saj në moshën 70-vjeçare.

Të gjithë njohim njerëz me fytyrë të përsosur, dhe shumica prej nesh, me siguri, i kemi zili.