Postoi foton kur ishte 11 vjeç, nuk do ta besoni se si dukej aktori Dwayne Johnson (FOTO)

23/10/2020 - 12:45

Dwayne "The Rock" Johnson u rrit duke admiruar babanë e tij, legjendën e mundjes, Rocky, i cili u bë kampioni i parë me peshë të rëndë në Georgia.

Që në moshë të hershme, ai dëshironte të hynte në ring dhe të ndiqte hapat e babait të tij deri kur një ditë arriti të bëhej një kampion profesionist i mundjes.

Ai është bërë nostalgjik për kohën kur ishte i vogël, duke postuar këtë foto në Instagram: “Në vitin 1983, kur isha 11 vjeç – doja të vishesha si babai im, duke ëndërruar që një ditë të bëhem një kampion mundjeje” shkruan ylli i Hollywood, tashmë 48 vjeç.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një kirurg në Arabinë Saudite ka vdekur në dhomën e operacionit të spitalit ku do të kryente një procedurë ortopedike, njoftonin mediat v

Një taksist në Turqi ka bërë një gjest që jo shumë njerëz e bëjnë, pasi gjeti një sasi të konsiderueshme parash në automjetin e tij.

Periudha e vështirë është gati të mbarojë për pothuajse gjysmën e shenjave të zodiakut.

Këngëtarja shqiptare, Zajmina Vasjari mbetet një nga femrat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar.

Përse vijojmë të dezinfektojmë sipërfaqet nga frika e koronavirusit kur e dimë se ai qëndron në afër?

Një burrë që vrau gruan e tij u tha policëve, se ajo nuk ishte e lumtur pasi ai nuk dukej aq mirë sa ajo.

Ish-çifti i famshëm, Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus prej kohësh janë në qendër të mediave për jetën e tyre private.

Është ëndrra e çdo adhuruesi filmash të kalojë sezonin e pushimeve duke parë filmat e tyre të preferuar të festave, por “Reviews.org” do

Pas përfundimit të pandemisë së Covid-19, Bill Gates, parashikon se do të ketë 50 përqind më pak udhëtime me aeroplan, sesa ka pasur më h

Shpesh herë jemi vetë ne shqiptarët që "e teprojmë" për të nxjerrë patjetër me prejardhje nga toka jonë figura të shquara të historisë, s