Preu këmbën si pasojë e gjendjes së rrallë, ish-miss-i nis kërcimin (FOTO)

07/07/2020 - 19:00

Ish-miss Kolumbia, e cila humbi këmbën e saj të majtë si pasojë e një gjendje të rrallë, duket se ka lënë pas krahëve vështirësitë e sëmundjes dhe është parë duke kërcyer së bashku me të vëllanë.

Daniella Vlavarez ndau një video në rrjete sociale duke vallëzuar me të vëllanë Ricky Alvarez. Video është parë mbi 2.6 milionë herë dhe në drejtim të saj kanë vërshuar një mori komentesh pozitive.

Sakaq, Daniella në vitin 2012 iu nënshtrua një operacioni, pasi u diagnostifikua me “Iskemi”, një gjendje e cila pakësonte rrjedhën e furnizimit të gjakut në organe dhe gjymtyrë të trupit.

Në rastin e 32-vjeçares, sëmundja preku këmbën e saj të majtë. Për të mbajtur në jetë ish-miss-in, mjekët asokohe u detyruan të prisnin këmbën e saj. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ish-mbreti i Spanjës Juan Carlos, që ka lënë vendin pas akuzave për korrupsion ndodhet në Abu Dhabi, në një rezidencë të një superhoteli

Prej disa muajsh, pandemia ka pushtuar botën duke krijuar vështirësi dhe probleme të ndryshme.

Ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama, ka treguar se vuante nga një depresion i një shkalle të ulët për sh

Pasuria e themeluesit të Facebook-ut, Mark Zuckerberg, veçse vjen duke u rritur.

Këngëtarja Aurela Gaçe është duke xhiruar klipin e këngës “Lento Lento” në Vlorë.

Vajza e aktorëve Vincent Cassel dhe Monicca Bellucci është akuzuar së fundmi se ka bërë ndërhyrje kirurgjikale.

Qyteti i Los Anxhelosit ka vendosur të ndëshkojë të gjithë ata që organizojnë festa të mëdha duke mos ndjekur rregullat anti Covid.

Kitara e yllit të Rock and Roll, Elvis Presley u shit në ankand për 1.32 milionë dollarë. Kitara akustike Martin D-18 e vitit 1942, u ble

Shënojeni diku emrin Elina Zhengo pasi me siguri do ta dëgjoni shpesh në të ardhmen si një ndër atletet më premtuese në Europë.

Një foshnjë raportohet se ka lindur shëndoshë e mirë në Kinë, megjithese i ishte mbështjellë kordoni i kërthizës rreth gjashtë herë përre