Prezantuesja e njohur humb jetën në aksident

14/07/2019 - 18:20

Prezantuesja e njohur Emily Hartridge ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ndodhi në jug të Londrës. Ajo besohet të jetë viktimë e aksidentit që përfshiu një skuter dhe kamion, të premten në Battersea.

Hartridge ishte yll edhe në YouTube, ku kishte më shumë se 340 mijë abonentë në kanalin e saj dhe shumë ndjekës në Twitter dhe Instagram. Kanali i saj ofronte këshilla shëndetësore dhe jetese dhe ajo themeloi shfaqjen ’10 Arsyet pse ‘.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Personazhe të njohur të artit dhe skenës shqiptarë, në mënyra të ndryshme u solidarizuan duke dhënë ndihmën dhe mbështetjen e tyre pas tr

Një modele është gjetur e pajetë pranë djalit të saj 2-vjeçar në një plazh gati një javë pasi rezultonin të zhdukur.

Bananja është një frut mjaft i dobishëm si për trupin dhe mendjen tuaj.

Murinjo është padyshim një nga trajnerët më të mirë në botë dhe protagonist si në fushën e blertë, ashtu edhe jashtë saj.

Identifikohet origjina kimike e reagimi fiziologjik ndaj një frike të madhe.

Irina Morozyk, gruaja e futbollistit ukrainas Nikolai, është bërë e famshme me përfshirjen e saj në futboll.

Në vitin 1989, një çift nga Long Island pagoi afërsisht 100 dollarë për blerjen e një garazhi.

Arabia Saudite po planifikon të ndërtojë një qytet-shtet të ri ndërkufitar, të qeverisur nga ligje perëndimore, si pjesë e strategjisë së

Shkrimtarja e njohur për fëmijë, Myzejen Konduri, njëkohësisht edhe Producente e Miss & Mr Durrësit dhe Miss & Mr Turizmi, bashkë

Personazhet e njohur të showbizit kanë dhënë kontributin dhe ndihmën e tyre për personat e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit.