Princesha Elia Zaharia i magjeps të gjithë me lukun e ri (FOTO)

20/02/2020 - 21:39

Elia Zaharia është nga ato vajza që njihet menjëherë për shkak të stilit të flokëve, të cilit i qëndron besnike prej vitesh, por edhe ngjashmërisë me të ëmën e saj, aktoren Yllka Mujo. Por në këto imazhe, princeshën shqiptare e patëm të vështirë ta njihnim dhe ndoshta s'do ta kishim njohur po të mos i kishte bërë tag grimierja Ujvara Hajdari, e cila është edhe autore e këtij ndryshimi.

Me një baluke që i ka dhënë definim portretit të saj, flokë me onde, grim që i nxjerr në pah ngjyrën e syve, mollëzat e buzët, Elia shkëlqen nën imazhin e ri të cilin do t'i sugjeronim ta ruante sa më gjatë.

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Makeup&hair by @ujvarahajdariofficial @elia.zaharia.zogu #ujvarashengjergjit #ujvarahajdari #ujvaramakeup

A post shared by U J V A R A H A J D A R I (@ujvarahajdariofficial) on

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një foshnje vetëm një ditëshe ka humbur jetën, pasi nëna e saj u prek nga koronavirusi dhe realizoi lindje të parakohshme.

Dy ditë më parë, Pink zbuloi se ajo dhe djali i saj rezultuan pozitivë ndaj testeve të Koronavirusit.

Shumë nga durrsakët, përveç atyre që i kanë shtëpitë me pamje nga deti, nuk mund ta shijojnë perëndimin e diellit në këtë fillim pranvere

Një kometë pesë herë më e madhe se Jupiteri dhe sa rreth gjysma e Diellit, do të shfaqet më e ndritshme se Venera dhe do të shihet nga To

E shtuna e 4 prillit do të duhej të ishte dita më e lumtur për infermierën shqiptare që jeton dhe punon në Itali, Elona Gaxha.

Një tigër 4-vjeçar ka rezultuar pozitiv me koronavirus në kopshtin zoologjik Bronx në New York të SHBA-së.

Karantina ka lënë edhe një nga futbollistët më të mirë në botë pa berber.

Familja Kennedy është tronditur sërish nga një ngjarje e rëndë pasi mbesa e Robert Kennedy është zhdukur së bashkë me djalin e saj të vog