Princi Harry dhe Meghan publikojnë foto të papara nga dasma

19/05/2019 - 21:19

Meghan Markle dhe princi Harry sot festojnë njëvjetorin e martesës. Çifti mbretëror ka publikuar disa fotografi nga dasma madhështore.

Seti i fotografive fillon me një fotografi të mahnitshme bardhë e zi të Meghan dhe Harry brenda kështjellës Windor.

Në fund të këtij postimi në Instagram, çifti mbretëror ka falënderuar fansat për dashurinë dhe mbështetjen.

“Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen që na ofruat. Këtë ditë e keni bërë edhe më domethënëse”, thuhet në mesazhin e Dukës dhe Dukeshës.

Para dy javësh Meghan dhe Harry u bënë prindër për herë të parë. Ata kanë një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Archie Harrison.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mesazhet me një modele bukuroshe i kanë kushtuar shtrenjtë futbollistit të Egjiptit, Amr Warda.

Ata që do këpusin zambakun i cili në literaturë quhet “Mis/Akkuş” i zbuluar për herë të parë në Ordu të Turqisë në vitin 1993, do të pagu

Autoritetet malajziane sekuestruan më shumë se 5 mijë breshka të vogla, të cilat u zbuluan në dy valixhe në aeroportin e Kuala Lumpur.

Policia e Berlinit do të vazhdojë të veshë uniformën e plotë të verës, përfshirë pantallonat e gjata dhe mund të heqë vetëm kapelën në va

Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Ajola Xoxa me anë të një postimi në "Instagram" ka dhënë mbështetjen për rikandidimin e

Jemi mësuar ta shohim të kuruar në daljet e saj por kur miliarderja më e re në botë doli pa make-up dhe pa asnjë filter, njerëzimi u shok

Gjatë procedurave të divorcit, gjykata argjentinase vendosi t’i jepte rëndësi punës më të papaguar; punëve të shtëpisë!

Sozia e Lionel Messit rikthehet dhe një herë në qendër të vëmendjes, këtë herë jo për ngjashmërinë e tij shumë të madhe me sulmuesin argj

Një çift ka festuar dy gjërat më të bukura që i ndodhën në jetën brenda vetëm 30 sekondash.