Princi Harry feston 36-vjetorin, në urimet e familjarëve përjashtohet Meghan Markle

15/09/2020 - 20:15

Ditëlindja e parë larg familjes royal për Princin Harry, që duke nisur nga ky vit do të festojë thjesht si një kalifornian dhe jo si një anglez fisnik. Për 36-vjetorin e tij asnjë pritje me Mbretëreshën Elisabetta, me të cilën i ndan një oqean.

Por babai, gjyshja dhe vëllai nuk kanë harruar dhe në rrjetet sociale kanë ndarë një postim dhe një urim. Postimi i bërë nga Kate Middleton dhe William është në mënyrë të veçantë më sinjifikativi. Një foto e vjetër në të cilën të tre shfaqen shumë të gëzuar.

Një foto në të cilën nuk ka asnjë gjurmë të Meghan Markle. Ndjekësit e familjes mbreterore nuk kanë mundur të mos dallojnë se si të gjithë të afërmit e Harry-t kanë zgjedhur pamje, ku ai shfaqej i lumtur dhe i qeshur, por pa bashkëshorten.

Fotoja e ndarë nga sovrania Elisabetta është e vitit 2017 dhe i perket te njëjtit vit me foton e publikuar nga Dukët e Cambridge.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një djalë 6-vjeçar ka ndërruar jetë në qytetin e Teksasit, pasi  një lloj paraziti i quajtur ameba i ka shkatërruar trurin.

Ish-presidenti amerikan Barack dhe Michelle Obama janë njerëzit më të admiruar në botë, sipas një sondazhi nga ”YouGov Opinion Research I

Aktorja Lisa Kujofsa do të largohet nga spektakli i Klanifornias. Lisa e bëri vetë njoftimin përmes rrjeteve sociale,  por nuk dha shumë

Këto janë momentet shokuese kur një lum vere të kuqe shpërthen nga depozita 50,000-litra në një fabrikë në Spanjë. Pamjet e shpërndara në

Joni Gjebrea dhe vajza simpatike, Merlin Haxhiymeri u fejuan në vitin 2018. 

Producenti Alberto Tarallo po cilësohet në Itali, si "Lucifer" ose "Djalli i portës së Ares", duke iu referuar kompanisë së tij "AresFilm

Këngëtarja amerikane, Mariah Carey, është treguar e hapur me audiencën sa i përket traumave gjatë fëmijërisë.

Antoneta Dhima në kohën e pandemisë së koronavirusit u bë e njohur kur foli për infektimin e djalit të saj pak muaj më parë.